Facebook Pixel
0
TBS.021.002.SF

Польова розвантажувальна система РПС MOLLE Z-TAC SF G2 MaWka ®

2 048 грн.
Колір
Попереднє замовлення

Польова розвантажувальна система РПС MOLLE Z-TAC SF G2 від українського бренду “VELMET” поєднує в собі функціональність та високий рівень комфорту при тривалому носінні.

Плечові лямки анатомічної форми в поєднанні з поясною частиною забезпечують рівномірний розподіл навантаження, що дає можливість носіння Польової розвантажувальної системи РПС MOLLE Z-TAC SF G2 протягом тривалого часу.

Плечові лямки мають чотири вантажних шлеї, що кріпляться до D-кілець на основному тактичному поясі. При цьому частина, що прилягає до зони плечей та спини користувача має мінімальної товщини комфортні демпфери з дихаючої сітки. Такий форм фактор одночасно забезпечує комфорт, як самостійного так і використання в комплекті з бронежилетами, плитоносами чи рюкзаками. З тією ж метою лямки мають грудну стяжку без виступаючої пряжки.

Спинна частина плечової системи та передні лямки мають MOLLE інтерфейс для навішування додаткового спорядження чи фіксації дротів, шлангів гідросистем, антен тощо. Також задня частина має статичну ручку перенесення/евакуації.

Тактичний розвантажувальний пояс РПС MOLLE Z-TAC SF G2  – це унікальна розробка української компанії “VELMET”. Інноваційною особливістю є суцільна, анатомічної форми основна деталь поясної частини, що забезпечує свободу та комфорт рухів, незалежно від рівня навантаження. Він може комфортно та функціонально використовуватися, як в комплекті з плечовими лямками так і самостійно.

Тут в якості поясного елементу використано міцну синтетичну стропу 60 мм, яка міцно вшита в розвантажувальний елемент поясу спеціалізованими закріплюючими швами. На відміну від аналогічних виробів, де пояс з запираючим елементом є модульною частиною розгрузки, дана конфігурація значно поліпшує розвантажувальний ефект та комфорт перенесення вантажу.

Це досягається за рахунок щільного прилягання всього поясу до тіла юзера, на відміну від систем де до корпусу прилягає лише частина притиснута поясом. Даний ефект забезпечує анатомічна форма поясу та суцільна конструкція, що також гарантує відсутність провисання навантажених підсумків.

В якості запираючого елемента використано надійний пластиковий фастекс із страхуючою кнопкою. Таке конструкторське рішення унеможливлює випадкове скидання поясу. В той же момент це надійний, простий у використанні, не потребуючий обслуговуванні, не дорогий елемент.

Саме така конфігурація створює надійний, функціональний і комфортний у використанні форм фактор. Польова розвантажувальна система РПС MOLLE Z-TAC SF G2  широко використовується серед операторів ССО та в загальновійськових підрозділах ЗС України та інших силових відомств.

Тактичний ремінь має два ряди чарунок системи MOLLE по всій довжині та три ряди на ділянці спини для надійного кріплення необхідного спорядження. Система встановлена так, що інтегровані підсумки MOLLE щільно прилягають до розвантажувального поясу, що гарантує комфорт перенесення повного боєзапасу навіть без плечових лямок.

Характеристики Польової розвантажувальної системи РПС MOLLE Z-TAC SF G2:

 • можливість роз’єднання поясної частини та плечових лямок
 • безшовна, суцільна, анатомічної форми поясна частина
 • плечові лямки анатомічної конструкції
 • вентиляційні панелі на внутрішніх поверхнях  
 • статична евакуаційна ручка
 • два ряди чарунок MOLLE по всій довжині поясу та три на ділянці спини
 • регулювання розміру (XS – XL)
 • доступність виробу в збільшеному розмірі по поясу
 • лінійні розміри основної деталі поясної частини стандартного розміру (спинна частина)/Т (см) - 92 х 16,5 х 1,5)
 • вага системи стандарного розміру 650 гр
 • основний матеріал Cordura® 500D
 • міцна та надійна фурнітура 2M (Італія)
 • водо- оливовідштовхувальне покриття (DWR) матеріалів
 • IRR обробка матеріалів (невидимість у ІЧ-спектрі)

Написати відгук

    Погано           Добре