Facebook Pixel
0

Due Emme (2M)® Італія

VELMET Due Emme (2M)® Італія

Історія італійської компанії DUE EMME (2M) почалася в 1979 році. Сьогодні це відомий виробник якісної та надійної фурнітури, яка виготовлена виключно з термопластику. Наразі компанія 2М має два великі офіси – в Мілані (маркетинг та відвантаження) та в Брешії (виробничі потужності). Фабрика в Брешії розміщена на площі 2 800 м² та вважається взірцем сучасного виробництва пластикової фурнітури. За передовими технологіями тут працює понад 20 сучасних машин,  виробничі обсяги яких складають від 50 до 350 тонн.

Наразі день торгова марка DUE EMME (2M) виготовляє більше, ніж 300 видів фурнітури з термопластику.

Безперечними перевагами продукції даного італійського бренду є висока якість та надійність виробів, широкий асортимент, різноманіття кольорової гами. Всі вироби відповідають найсуворішим європейським стандартам, підтвердженням чого є сертифікати ISO 9001, а також - Oeko-Tex Standard 100. Порівняно з металевими аналогами, фурнітура Due Emme приваблює своєю малою вагою. При цьому вироби з термопластику нічим не поступаються металевим у міцності та надійності. Матеріал здатен витримати навіть потужні механічні удари і інтенсивне тертя, є резистентним до агресивних хімічних речовин і вологи. На кожному етапі виробництва продукція проходить контроль якості та сувору вибраковку. Вся фурнітура виготовляється виключно в Італії, без залучення посередників та іноземних виробничих площадок. Значне місце в каталозі продукції компанії 2 М займає військова фурнітура.

Українська компанія VELMET використовує у своїй роботі найкращі комплектуючі від європейських виробників, серед яких і торгова марка DUE EMME (2M). Завдяки гармонійному поєднанню бездоганної надійності та доступної ціни на продукцію відомого італійського бренду, ми маємо змогу запропонувати вам сучасне військове спорядження за лояльними цінами. Торгова марка DUE EMME (2M) – це не тільки безпечність та довговічність, але й стильний вигляд фурнітури. Однією з перших у світі ТМ «2М» почала виготовляти кольорову армійську фурнітуру та постійно експериментувати з її дизайном. Саме тому сьогодні ви можете придбати практичну та гарну екіпіровку, яке стане стильним акцентом до військової форми.

http://www.2mplasticbuckles.com/


Sergii_Velmet опубликовано Sergii_Velmet


Інтернет-магазин Velmet.ua

Військторг інтернет магазин Velmet.ua - зручний віртуальний сервіс для здійснення вигідних покупок. Потребуєте надійної броні, комфортною в носінні амуніції, практичних і довговічних мішенях і гонгах? На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне спорядження. Якість наших товарів уже давно не викликає сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців!

 

Чому ми?

Історія торгової марки Velmet Armor System почалася тоді, коли Україна зіткнулася з несподіваними нападками сусідньої держави. В той момент армія готова була дати гідну відсіч противнику, але, на жаль, все трималося на голому ентузіазмі. Екіпірування та обмундирування солдат не відповідали складності умов, в яких велися бойові дії. Керівництвом Velmet було прийнято рішення - організувати волонтерський рух в Хмельницькому. Броня, амуніція, захисний одяг, взуття - все передавалося нашим героям безоплатно.
 
Тоді наша броня і тактичне спорядження допомогли вийти зі складної ситуації і зберегти життя не одному кадровому військовому, солдатам добровольчих батальйонів. Сьогодні ми поставляємо на український ринок зразки продукції, які ні в чому не поступаються виробам від всесвітньо відомих брендів. Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням виробленого обладнання, військової форми, бронежилетів. Ми пропонуємо високоякісний продукт за конкурентними цінами!
 

Що ми готові запропонувати

Сьогодні на виробничих потужностях Velmet нам вдалося налагодити виробництво:
 
Засобів захисту - чохлів для бронежилетів різних модифікацій, бронепластин і бронеплит зі спеціальним антирикошетним покриттям.
Тактичного одягу, спорядження, сумок і рюкзаків. 
Мішеневого обладнання - мішеней і гонгів для оснащення стрільбищ, професійних тирів.
 
Ми постійно працюємо над створенням якісних і доступних новинок для поповнення асортименту нашого інтернет-магазину. Наші майстри відповідально і з розумінням важливості своєї роботи підходять до виконання всіх замовлень.
 
Пропонуємо придбати готову продукцію, в повній мірі відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам. Ви можете замовити необхідну армійську амуніцію, найкращим чином відповідає конкретно вашим запитам.
 

Купуйте на Velmet.ua зручно і доступно!

Бажаєте придбати військові товари за низькими цінами в Хмельницькому і з можливістю відправки в регіони? Команда компанії Velmet:
 
постійно просуває на український ринок інноваційні товари;
пропонує широкий асортимент армійського спорядження і броні за доступними цінами;
відповідально ставиться до дотримання умов співпраці з оптовими і роздрібними замовниками;
має індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта!
 
Магазин військторг завжди відкритий для бажаючих придбати гідної якості військову екіпіровку і броню. З питань роздрібних і оптових закупівель звертайтеся до наших менеджерів, які завжди готові відповісти на запитання користувачів!

Velmet Ukraine - якісне тактичне спорядження і екіпіровка військових, полігонне та мішеневе обладнання від виробника.

 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах