Facebook Pixel
0
ARM - Р.В.К.И.Н.Х

Бронепластина VELMET-ARMOR 4 Р.В.К.П.Н.Х

деньгод.хв.сек.
2 390 грн. 3 870 грн. -38%
В наявності

Бронепластина VELMET-ARMOR 4 Р.В.К.П.Н.Х виготовлена зі сталі, прикриває найбільш важливі органи, забезпечує зручність та комфорт використання. Захищає від уламків та куль з потужною кінетичною енергією та повністю виключає заброньову травму. Не деформується ударів на відміну від її керамічних аналогів.

Компанія Velmet виготовляє дану бронепанель з 2014 року, та з того часу її конструкція пройшла ряд певних модернізацій. На сьогодні це бронепластина 4 класу захисту відповідно до ДСТУ. А основними її бронеелементами є бронесталь, демпферна підкладка та антирикошетна вставка, завдяки яким забронева травма дорівнює 0, а також забезпечується високий ступінь захисту від пошкоджень. Пластина виготовлена для використання в легких бронежилетах, які не мають необхідності в додатковій демпферній підставці за плитою, що забезпечує мінімальне травмування бійця.

Бронепластина виготовлялась для використання в плитоносках і підходить для всіх бронежилетів, які використовуються в силових структорах СБУ, НГУ, КОРД, в тому числі і для бронежилетів ЗСУ, розміром 250*300. Наявний легкий та пресований антирикошет товщиною 10 мм, який значно зменшує можливість розльоту осколків після дефрагментації кулі.

Пластини для бронежилетів витримують влучання:

  • СВД 7,62 * 54 57-Н-323С (ЛПС): швидкість — (850 +/- 15) м / с, відстань — 10 м.
  • АК-74м 5,45 * 39 7Н10 (ПП): швидкість — (910 +/- 15) м / с, відстань — 10 м.

Основні характеристики:

  • клас захисту ДСТУ 8782:2018 - 4
  • вага — 3,18 кг; в легких бронежилетах, які не мають підставки за плитою
  • довжина — 300 мм;
  • ширина — 250 мм;
  • товщина — 26 мм.

Можливі незначні відхилення геометричних параметрів!

Компанія Velmet пропонує тільки якісні та надійні бронепластини, купити які можна в нашому інтернет военторзі зв’язавшись з нами за вказаними номерами телефонів або надіславши листа на електронну скриньку. Наші фахівці завжди готові надати кваліфіковану консультацію, та в залежності від потреби, допоможуть обрати необхідний товар.

Використовуємо сучасні технології, а вся виготовлена нами продукція проходить суворий контроль на якість та комфорт. Працюємо відповідно до європейських стандартів якості та безпеки.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
Sale
-38%
Бронепластина VELMET-ARMOR 4 Р.В.К.П.Н.Х
3 870 грн. 2 390 грн.