Facebook Pixel
0

Кулевловлювачі для тирів

Кулеуловлювач для тиру - елемент броньовий захисту тиру, призначений для поглинання кінетичної енергії  елементів при стрільбі, зниження ймовірності рикошету елементів і / або їх фрагментів в сторону лінії вогню.
Згідно стандарту, кулеуловлювачі для тиру діляться на кілька класів і типів в залежності від пулестойкости і конструктивних особливостей. Для того щоб вибрати засіб захисту потрібного розміру і конструкції, необхідно врахувати кілька параметрів, серед яких - ширина і висота стіни, що використовується в тирі зброю і боєприпаси, кількість стрілецьких місць і т.д.


Залежно від умов стрільби, кулеуловлювач для стрілецький тирів буває:

- фронтальним - розташовується безпосередньо за лінією мішеней і несе основну кульову навантаженність; Виготовляються з термооброблених листів сталі з великою ударною в'язкістю і твердістю.
- стельовим - монтується до стельових несучих конструкцій і закриває всю стельову проекцію тиру;
- бічним - встановлюється на стінах тиру і, як правило, захищає будівельні конструкції і інженерні комунікації приміщення.
Фронтальні кулеуловлювачі поділяються на мобільні і стаціонарні.
Мобільний фронтальний кулеуловлювач отримав широку поширеність в стрілецьких тирах. Наявність колісної основи дозволяє без праці його переміщати.
ТОВ Велмет займається виробництвом мобільних і стаціонарних систем відображення і уловлювання куль для тирів залежно від вимоги замовника.
Для проектування і покупки кулеуловлювачів зверніться до фахівців нашої компанії за телефонами у розділі контакти сайту.