Facebook Pixel
0

Бронепластини і бронеплити

Sale
-38%
Бронепластина VELMET-ARMOR 4 Р.В.К.П.Н.Х

Бронепластини для бронежилета українського виробника Velmet Armor System - надійний захист від прямих попадань куль, випущених зі стрілецької зброї різних модифікацій. Пластини загартованої особливим чином сталі також вбережуть бійця від осколків і рикошету. Наш військторг пропонує купити бронепластини в Україні за низькими цінами безпосередньо від виробника, без комерційних накруток і прихованих платежів!

Переваги бронепластин і бронепанелей Velmet

Історія бренду Velmet Armor System починається з волонтерського руху, заснованого в період початку антитерористичної операції на Донбасі. Ми не могли допустити загибелі десятків, а то і сотень наших воїнів через відсутність броньованого транспорту та захисних жилетів. Фахівцям Velmet Armor System тоді вдалося створити метод обробки сталь для для досягнення особливого ​​загартування.

Бронепластини для бронежилета, купити які можна в нашому інтернет магазині, мають відмінні захисні властивості. Підходять для використання з чохлами для бронежилетів Перун-1, Перун-2, Перун-3, Перун-4, Перун-5. Сьогодні ми пропонуємо литі захисні елементи наступних модифікацій:

Бронепластини Velmet ARM 550;
Бронепанелі Velmet ARM 550.

Всі плити виготовляються із високоякісної броньовий стали Velmet ARMOR ARM 550. Товщина металу становить 5 мм. Верхній шар утворюють демпфер і полімер з антирикошетними властивостями, що істотно поліпшують захисні властивості пластин. Бронеплити, купити які можна, скориставшись зручним функціоналом цього сайту, пройшли всі необхідні випробування. (ДСТУ В 4103 / 4104)

Купити бронепластини в інтернет-магазині Velmet.ua

Пластини для бронежилета Velmet ARM 550 відливаються за прогресивною технологією з використанням найсучаснішого обладнання. При застосуванні з жилетами нашого виробництва вони здатні забезпечити надійний захист життєво важливих органів від куль і осколків.

Ми пропонуємо вигідні та зручні умови співпраці для роздрібних і оптових покупців. Немає можливості купити бронепластини для бронежилета в Хмельницькому? Не проблема! Ми організуємо доставку продукції в регіони України популярними перевізниками!