Facebook Pixel
0
Пулеулавливатель

Кулеуловлювач мобільний для Тиру

Знято з виробництва

При створенні цієї моделі мішеневого обладнання дотримані вимоги до кулевловлювачів, чітко прописані у вітчизняних і міжнародних стандартах. Наявність сучасного обладнання, використання високоякісних матеріалів, залучення до розробки конструкції кваліфікованих кадрів дозволило нам запропонувати українським військовослужбовцям, представникам воєнізованих підрозділів МВС, СБУ, власникам професійних тирів, мішеневе обладнання з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Переваги обладнання

  • Конструкція виготовлена з міцної та довговічної броньової сталі, загартованої за особливою технологією, що робить цей кулевловлювач для тиру вигідним вкладенням коштів. При дотриманні правил експлуатації виріб здатен протягом тривалого часу на відмінно виконувати покладені на нього функції.
  • Наявність екрану-захисту з щільної, зносостійкої гуми дозволяє запобігти виникненню такого небажаного явища, як рикошет осколків, що можливий при відпрацюванні пострілів із різних видів зброї таможе бути потенційно небезпечним для стрілка й оточуючих.
  • Зручна підставка з можливістю коригувати кут нахилу обладнання дозволяє забезпечити максимальну ефективність відпрацювання пострілів з короткоствольної та довгоствольної зброї.
  • Гумові колеса роблять можливимтранспортування кулеуловлювача з місця на місце без серйозних фізичних зусиль, що є досить важливим моментом, оскільки вага обладнання становить 166 кг.
  • Розміри (В/Ш/Т (мм) – 1020 х 1020 х 200)

 

 

 

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
Кулеуловлювач мобільний для Тиру Пулеулавливатель зображення 946
x
Немає в наявності
23 580 грн.