Facebook Pixel
0

Статті

Що таке V50? ВСТ 01.301.003 (STANAG 2920 (Ed. 3) / AEP-2920 (Ed. A)
ВСТ 01.301.003-2015 ( STANAG 2920 ) Методи балістичних випробувань персональних броньованих засобів захисту та бойового обмундирування (Military standards for ballistic protection & armour, solutions for military applications are tested according to relevant NATO standards, normally STANAG 2920 (STANAG = NATO Standardization Agreement)). ВСТ..
5,45×39 мм - Види і маркування
Коли, на яких заводах вироблявся і як маркувався 5,45х39? Перший валовий патрон 5,45х39 ПС отримав індекс ГРАУ 7Н6 і був офіційно прийнятий на озброєння у 1974 р., хоча його серійне виробництво почалося з кінця 1960-х рр. Виробництво патронів було розгорнуто на шести заводах — Ульяновському (№3) – маркування патрона на дульці гільзи в верхн..
NIJ 0101.04 Стандарт USA
NIJ Standard-0101.04 Ballistic Resistance of Personal Body Armor – стандарт Національного інституту юстиції США «Балістичні характеристики засобів індивідуального захисту»; Програма оцінки технологій - Балістична стійкість бронежилетів Метою цього стандарту є встановлення мінімальних вимог до характеристик та методів випробувань балістичної сті..
7Н6М - 7Н6 куля зі сталевим осердям патрона 5,45х39
Перший валовий патрон 5,45 х39 ПС отримав індекс ГРАУ 7Н6 і був офіційно прийнятий на озброєння у 1974 р., хоча його серійне виробництво почалося з кінця 1960-х років. 5,45х39 7Н6 споряджався кулею ПС з конічною донною частиною довжиною 25,55 мм і масою 3,4 г. Куля складалася з біметалічної оболонки, свинцевої сорочки і тупоконечного некаленного се..
NIJ 0101.06 Стандарт США
Стандарт NIJ 0101.06, розроблений Національним інститутом юстиції (NIJ), пояснює мінімальні балістичні вимоги до персональних бронежилетів для захисту від вогнепальної зброї та визначає методи випробувань. Цей стандарт не поширюється на загрози ножів та гострих інструментів, які є різними типами загроз і підпадають під дію стандарту NIJ 0115 для за..
Зміна № 1 ДСТУ 8782:2018
Згідно наказу ДП "УкрНДНЦ" від 10.06.2020  № 116 прийнято зміни до національних стандартів з наданням чинності 01 серпня 2020 року: 1.Зміна № 1 ДСТУ 8782:2018 Засоби індивідуального захисту. Бронежилети. Класифікація. Загальні технічні умови 2.Зміна № 1 ДСТУ 8788:2018 Засоби індивідуального захисту. Бронежилети. Методи контролювання захисн..
STANAG 2920 NATO
STANAG 2920 (STANAG = NATO Standardization Agreement) Військові стандарти для балістичного захисту та броні, рішення для військового застосування - Стардарт STANAG 2920 НАТО, Стандарт США - Mill STD 662 E, Стандарт Великобританії - UK/SC/5449 STANAG 2920 (метод балістичних випробувань матеріалів особистої броні та бойового одягу) використо..
VPAM-APR Edition 3 Німеччина
Асоціація випробувальних центрів ударостійких матеріалів і конструкцій - VPAM Німеччина (Рекомендації) Німецька асоціація VPAM  створює рекомендації щодо тестування на користь і безпеку суспільства. Це дає можливість порівняти ударостійкі матеріали та конструкції, що відіграє важливу роль, наприклад, для офіційних закупівель. VPAM розг..
Сертифікація бронежилетів
24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України. У зв'язку з цим з'явилося безліч волонтерських організацій та громадян, які бажають зробити свій внесок у захист батьківщини. Вони займаються збиранням коштів та закупівлею різної амуніції для ЗСУ. Така чуйність і дух надихають людей у ​​всьому світі. Проте це породжує іншу проблему. ..
Балістика
Балістика є наукою, яка вивчає особливості та закономірності руху тіл у просторі.  Балістика заснована на фізиці та математиці, використовує напрацювання цих сфер для теоретичного обґрунтування та практичного вивчення.  В основному балістика працює з рухом снарядів та куль, які були випущені з вогнепальної зброї, а також із балістичними р..
Велмет впровадив систему управління якістю ISO 9001
За останній час компанія Velmet проходить неабияку реструктуризацію. Ми підвищуємо рівень автоматизації нашого виробництва і зараз готові поділитися з нашими клієнтами приємною новиною.В жовтні 2021 року ТОВ "VELMET" отримали сертифікат на СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТТЮ, що згідно нормативних документів, чинних в Україні, відповідає ДСТУ ISO 9001..
Класифікація бронежилетів за ДСТУ 8782:2018, NIJ 0101.06.
Класифікація класу захисту бронежилету визначається відповідно до стандартів ДСТУ 8782:2018 (Україна), NIJ 0101.04 / NIJ 0101.06 (США). Клас захисту бронежилета визначається типом і характеристиками кулі ( поражаючого елемента ), на протистояння яким він розрахований за умов (швидкість, відстань, вологість). Також існують характеристики за ти..
Британський стандарт HOSDB 2007
Британський стандарт HOSDB 2007 використовується з 2007 року і це стандарт який будуть використовувати в Англії протягом багатьох років. Цей стандарт направлений на захист життя поліцейських Британії.Зверніть увагу, що в липні 2017 року HOSDB Standard 2007 було переглянуто і замінений на HOSDB Standard 2017.HOSDB 2007 має 7 різних рівнів захисту, д..
ДСТУ 8782:2018
Головною характеристикою бронежилета є клас захисту. На даний момент виробники України повинні орієнтуватися на єдиний стандарт класифікації класів балістичного захисту - ДСТУ 8782:2018. Клас захисту визначається типом і характеристиками кулі (вражаючого елементу), на протистояння яким розрахований бронежилет. І в статті розглянемо класи (рівні) за..
Dyneema®
У 2020 компанія ВЕЛМЕТ почала виготовляти бронеелементи 1-го і 2-го класу захисту по ДСТУ 8782: 2018, а також елементи тактичного захисного спорядження (в т.ч. вибухозахисне) з балістичної тканини Dyneema®.   Що таке "Дайнема"? Її переваги, характеристики Dyneema - це волокно з високомолекулярного поліетилену (маркування HPPE), яке пр..

Інтернет-магазин Velmet.ua

Військторг інтернет магазин Velmet.ua - зручний віртуальний сервіс для здійснення вигідних покупок. Потребуєте надійної броні, комфортною в носінні амуніції, практичних і довговічних мішенях і гонгах? На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне спорядження. Якість наших товарів уже давно не викликає сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців!

 

Чому ми?

Історія торгової марки Velmet Armor System почалася тоді, коли Україна зіткнулася з несподіваними нападками сусідньої держави. В той момент армія готова була дати гідну відсіч противнику, але, на жаль, все трималося на голому ентузіазмі. Екіпірування та обмундирування солдат не відповідали складності умов, в яких велися бойові дії. Керівництвом Velmet було прийнято рішення - організувати волонтерський рух в Хмельницькому. Броня, амуніція, захисний одяг, взуття - все передавалося нашим героям безоплатно.
 
Тоді наша броня і тактичне спорядження допомогли вийти зі складної ситуації і зберегти життя не одному кадровому військовому, солдатам добровольчих батальйонів. Сьогодні ми поставляємо на український ринок зразки продукції, які ні в чому не поступаються виробам від всесвітньо відомих брендів. Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням виробленого обладнання, військової форми, бронежилетів. Ми пропонуємо високоякісний продукт за конкурентними цінами!
 

Що ми готові запропонувати

Сьогодні на виробничих потужностях Velmet нам вдалося налагодити виробництво:
 
Засобів захисту - чохлів для бронежилетів різних модифікацій, бронепластин і бронеплит зі спеціальним антирикошетним покриттям.
Тактичного одягу, спорядження, сумок і рюкзаків. 
Мішеневого обладнання - мішеней і гонгів для оснащення стрільбищ, професійних тирів.
 
Ми постійно працюємо над створенням якісних і доступних новинок для поповнення асортименту нашого інтернет-магазину. Наші майстри відповідально і з розумінням важливості своєї роботи підходять до виконання всіх замовлень.
 
Пропонуємо придбати готову продукцію, в повній мірі відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам. Ви можете замовити необхідну армійську амуніцію, найкращим чином відповідає конкретно вашим запитам.
 

Купуйте на Velmet.ua зручно і доступно!

Бажаєте придбати військові товари за низькими цінами в Хмельницькому і з можливістю відправки в регіони? Команда компанії Velmet:
 
постійно просуває на український ринок інноваційні товари;
пропонує широкий асортимент армійського спорядження і броні за доступними цінами;
відповідально ставиться до дотримання умов співпраці з оптовими і роздрібними замовниками;
має індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта!
 
Магазин військторг завжди відкритий для бажаючих придбати гідної якості військову екіпіровку і броню. З питань роздрібних і оптових закупівель звертайтеся до наших менеджерів, які завжди готові відповісти на запитання користувачів!

Velmet Ukraine - якісне тактичне спорядження і екіпіровка військових, полігонне та мішеневе обладнання від виробника.

 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах