Facebook Pixel
0

Статті

Балістика
Балістика є наукою, яка вивчає особливості та закономірності руху тіл у просторі.  Балістика заснована на фізиці та математиці, використовує напрацювання цих сфер для теоретичного обґрунтування та практичного вивчення.  В основному балістика працює з рухом снарядів та куль, які були випущені з вогнепальної зброї, а також із балістичними р..
Велмет впровадив систему управління якістю ISO 9001
За останній час компанія Velmet проходить неабияку реструктуризацію. Ми підвищуємо рівень автоматизації нашого виробництва і зараз готові поділитися з нашими клієнтами приємною новиною.В жовтні 2021 року ТОВ "VELMET" отримали сертифікат на СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТТЮ, що згідно нормативних документів, чинних в Україні, відповідає ДСТУ ISO 9001..
Класифікація бронежилетів за ДСТУ 8782:2018, NIJ 0101.06.
Класифікація класу захисту бронежилету визначається відповідно до стандартів ДСТУ 8782:2018 (Україна), NIJ 0101.04 / NIJ 0101.06 (США). Клас захисту бронежилета визначається типом і характеристиками кулі ( поражаючого елемента ), на протистояння яким він розрахований за умов (швидкість, відстань, вологість). Також існують характеристики за ти..
Британський стандарт HOSDB 2007
Британський стандарт HOSDB 2007 використовується з 2007 року і це стандарт який будуть використовувати в Англії протягом багатьох років. Цей стандарт направлений на захист життя поліцейських Британії.Зверніть увагу, що в липні 2017 року HOSDB Standard 2007 було переглянуто і замінений на HOSDB Standard 2017.HOSDB 2007 має 7 різних рівнів захисту, д..
ДСТУ 8782:2018
Головною характеристикою бронежилета є клас захисту. На даний момент виробники України повинні орієнтуватися на єдиний стандарт класифікації класів балістичного захисту - ДСТУ 8782:2018. Клас захисту визначається типом і характеристиками кулі (вражаючого елементу), на протистояння яким розрахований бронежилет. І в статті розглянемо класи (рівні) за..
Dyneema®
У 2020 компанія ВЕЛМЕТ почала виготовляти бронеелементи 1-го і 2-го класу захисту по ДСТУ 8782: 2018, а також елементи тактичного захисного спорядження (в т.ч. вибухозахисне) з балістичної тканини Dyneema®.   Що таке "Дайнема"? Її переваги, характеристики Dyneema - це волокно з високомолекулярного поліетилену (маркування HPPE), яке пр..
Тактична система кріплення S.P.A.R.K.®
Адаптивна система кріплення S.P.A.R.K. (абревіатура від «Speed Pouch Attachment and Replacement Kit», в перекладі – «набір для швидкого кріплення та заміни підсумків») є запатентованою розробкою компанії  ВЕЛМЕТ.  Дана система є повністю сумісною з «класичною» системою MOLLE/PALS..
Основні світові класи балістичного захисту
Головною характеристикою бронежилета є клас захисту. На жаль, до сих пір відсутня єдина загальновизнана світова система класифікації. Виробники України орієнтувалися на ДСТУ В 4103-2002. Клас захисту визначається типом і характеристиками кулі (вражаючого елементу), на протистояння яким розрахований бронежилет. Але ми в статті розглянемо класи захис..
Як визначити обсяг рюкзака в літрах?
Як визначити обсяг рюкзака в літрах? Класифікація рюкзаків по літражуІснує дуже простий і легкий спосіб визначити обсяг рюкзака в літрах. Для цього необхідно виміряти лінійні розміри, а саме - висоту, ширину і глибину рюкзака, потім перемножити ці три величини. Отриманий результат і буде об'ємом рюкзака в кубічних сантиметрах або метрах (залеж..
Кубок VELMET 2019
 Спілка Стрільців України та компанія Velmet провели спільний турнір з прикладної/практичної стрільби Кубок «VELMET - 2019»Місце проведення: м.Вишгород, вул.Генерала Кульчицкого 1. Початок традиції покладено. Дякуємо усім учасникам, надіємось на скору зустріч! Особлива подяка всім причетним до організації турніру. ..
ССО України відтепер в міжнародній сім’ї SOF
 Вперше в історії підрозділ SOF країни, яка не є членом НАТО, успішно пройшов оцінку готовності та відповідності виконувати завдання у складі Сил швидкого реагування НАТО (NRF NATO).Сертифікація українського підрозділу здійснювалась з метою впевненості Альянсу у спроможності підрозділу, що залучається до NRF, виконати весь спектр покладених на..
MaWka CAMO
MaWka CAMO - Технологія загального розмиття силуету використовує ефект злиття для маскування бійця в найрізноманітніших умовах. Розробка даної системи маскування базується на особливостях сприйняття людиною візуальних об’єктів. При створенні малюнку враховувалися механізми роботи зорових аналізаторів зовнішнього середовища та головного мозку – те, ..
IWA Outdoor Classics 2019
Запрошуємо всіх бажаючих завітати до нас на виставку IWA OutdoorClassics 2019, яка буде проходити з 08.03.19 до 11.03.19 у м. Нюрнберг, НімеччинаЗал №9, Стенд №9-246..
Штурмовий альпінізм
Спорядження для тактичного альпінізму: термін експлуатації та поради покупцямТактичний альпінізм належить до операцій підвищеної небезпеки,оскільки пов’язаний з ризиком падіння з великої висоти. Саме тому використання якісного та надійного альпіністського спорядження є однією з перших обов’язкових вимог. Сьогодні нерідкі випадки, коли навіть д..
Velmet Plastix
     Velmet Plastix – власне виробництво пластикової фурнітури Компанія «Велмет» при виготовленні військового спорядження використовує високоякісну фурнітуру власного виробництва: Вставки жорсткості для тактичних рюкзаків Вставки в підсумки Пряжки на ремені брючні Замки-фастекси для ременів, рюкзаків та сумок ..

Інтернет-магазин Velmet.ua

Військторг інтернет магазин Velmet.ua - зручний віртуальний сервіс для здійснення вигідних покупок. Потребуєте надійної броні, комфортною в носінні амуніції, практичних і довговічних мішенях і гонгах? На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне спорядження. Якість наших товарів уже давно не викликає сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців!

 

Чому ми?

Історія торгової марки Velmet Armor System почалася тоді, коли Україна зіткнулася з несподіваними нападками сусідньої держави. В той момент армія готова була дати гідну відсіч противнику, але, на жаль, все трималося на голому ентузіазмі. Екіпірування та обмундирування солдат не відповідали складності умов, в яких велися бойові дії. Керівництвом Velmet було прийнято рішення - організувати волонтерський рух в Хмельницькому. Броня, амуніція, захисний одяг, взуття - все передавалося нашим героям безоплатно.
 
Тоді наша броня і тактичне спорядження допомогли вийти зі складної ситуації і зберегти життя не одному кадровому військовому, солдатам добровольчих батальйонів. Сьогодні ми поставляємо на український ринок зразки продукції, які ні в чому не поступаються виробам від всесвітньо відомих брендів. Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням виробленого обладнання, військової форми, бронежилетів. Ми пропонуємо високоякісний продукт за конкурентними цінами!
 

Що ми готові запропонувати

Сьогодні на виробничих потужностях Velmet нам вдалося налагодити виробництво:
 
Засобів захисту - чохлів для бронежилетів різних модифікацій, бронепластин і бронеплит зі спеціальним антирикошетним покриттям.
Тактичного одягу, спорядження, сумок і рюкзаків. 
Мішеневого обладнання - мішеней і гонгів для оснащення стрільбищ, професійних тирів.
 
Ми постійно працюємо над створенням якісних і доступних новинок для поповнення асортименту нашого інтернет-магазину. Наші майстри відповідально і з розумінням важливості своєї роботи підходять до виконання всіх замовлень.
 
Пропонуємо придбати готову продукцію, в повній мірі відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам. Ви можете замовити необхідну армійську амуніцію, найкращим чином відповідає конкретно вашим запитам.
 

Купуйте на Velmet.ua зручно і доступно!

Бажаєте придбати військові товари за низькими цінами в Хмельницькому і з можливістю відправки в регіони? Команда компанії Velmet:
 
постійно просуває на український ринок інноваційні товари;
пропонує широкий асортимент армійського спорядження і броні за доступними цінами;
відповідально ставиться до дотримання умов співпраці з оптовими і роздрібними замовниками;
має індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта!
 
Магазин військторг завжди відкритий для бажаючих придбати гідної якості військову екіпіровку і броню. З питань роздрібних і оптових закупівель звертайтеся до наших менеджерів, які завжди готові відповісти на запитання користувачів!

Velmet Ukraine - якісне тактичне спорядження і екіпіровка військових, полігонне та мішеневе обладнання від виробника.

 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах