Facebook Pixel
0

Статті

Розміри бронепластин SAPI / ESAPI SAPI, або Small Arms Protective Insert, — це керамічна або композитна бронепластина, розроблена для захисту від вогнепальної зброї. Спершу ці пластини були розроблені для американської армії, але вони швидко стали популярними серед військових і цивільних користувачів по всьому світу. Розміри SAPI-п..
Що таке SAPI та ESAPI в системах індивідуально захисту США, бронежилетах? Коли люди шукають інформацію про бронежилети армії США та бронепластини, то часто натрапляєють на наступні терміни - "жорсткий бронеелемент OTV", "бронепластина IOTV" або "балістична панель USA". Ці терміни,насправді, вказують на такі поняття - SAPI та ESAPI. SAPI - абр..
М'який балістичний пакет це протиуламковий чи протикульовий захист. Як вірно? В залежності від тактико-технічних вимог які замовник ставив перед виробником м’які балістичні пакети виготовляються для захисту від різних типів загроз. М’який балістичний захист (МБЗ) – може бути виготовлений для захисту від куль, уламків, вражаючих елементів мін..
ВСТ 01.301.003-2015 ( STANAG 2920 ) Методи балістичних випробувань персональних броньованих засобів захисту та бойового обмундирування (Military standards for ballistic protection & armour, solutions for military applications are tested according to relevant NATO standards, normally STANAG 2920 (STANAG = NATO Standardization Agreement)). ВСТ..
Коли, на яких заводах вироблявся і як маркувався 5,45х39? Перший валовий патрон 5,45х39 ПС отримав індекс ГРАУ 7Н6 і був офіційно прийнятий на озброєння у 1974 р., хоча його серійне виробництво почалося з кінця 1960-х рр. Виробництво патронів було розгорнуто на шести заводах — Ульяновському (№3) – маркування патрона на дульці гільзи в верхн..
NIJ Standard-0101.04 Ballistic Resistance of Personal Body Armor – стандарт Національного інституту юстиції США «Балістичні характеристики засобів індивідуального захисту»; Програма оцінки технологій - Балістична стійкість бронежилетів Метою цього стандарту є встановлення мінімальних вимог до характеристик та методів випробувань балістичної сті..
Перший валовий патрон 5,45 х39 ПС отримав індекс ГРАУ 7Н6 і був офіційно прийнятий на озброєння у 1974 р., хоча його серійне виробництво почалося з кінця 1960-х років. 5,45х39 7Н6 споряджався кулею ПС з конічною донною частиною довжиною 25,55 мм і масою 3,4 г. Куля складалася з біметалічної оболонки, свинцевої сорочки і тупоконечного некаленного се..
Стандарт NIJ 0101.06, розроблений Національним інститутом юстиції (NIJ), пояснює мінімальні балістичні вимоги до персональних бронежилетів для захисту від вогнепальної зброї та визначає методи випробувань. Цей стандарт не поширюється на загрози ножів та гострих інструментів, які є різними типами загроз і підпадають під дію стандарту NIJ 0115 для за..
Згідно наказу ДП "УкрНДНЦ" від 10.06.2020  № 116 прийнято зміни до національних стандартів з наданням чинності 01 серпня 2020 року: 1.Зміна № 1 ДСТУ 8782:2018 Засоби індивідуального захисту. Бронежилети. Класифікація. Загальні технічні умови 2.Зміна № 1 ДСТУ 8788:2018 Засоби індивідуального захисту. Бронежилети. Методи контролювання захисн..

Інтернет-магазин Velmet.ua

Військторг інтернет магазин Velmet.ua - зручний віртуальний сервіс для здійснення вигідних покупок. Потребуєте надійної броні, комфортною в носінні амуніції, практичних і довговічних мішенях і гонгах? На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне спорядження. Якість наших товарів уже давно не викликає сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців!

 

Чому ми?

Історія торгової марки Velmet Armor System почалася тоді, коли Україна зіткнулася з несподіваними нападками сусідньої держави. В той момент армія готова була дати гідну відсіч противнику, але, на жаль, все трималося на голому ентузіазмі. Екіпірування та обмундирування солдат не відповідали складності умов, в яких велися бойові дії. Керівництвом Velmet було прийнято рішення - організувати волонтерський рух в Хмельницькому. Броня, амуніція, захисний одяг, взуття - все передавалося нашим героям безоплатно.
 
Тоді наша броня і тактичне спорядження допомогли вийти зі складної ситуації і зберегти життя не одному кадровому військовому, солдатам добровольчих батальйонів. Сьогодні ми поставляємо на український ринок зразки продукції, які ні в чому не поступаються виробам від всесвітньо відомих брендів. Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням виробленого обладнання, військової форми, бронежилетів. Ми пропонуємо високоякісний продукт за конкурентними цінами!
 

Що ми готові запропонувати

Сьогодні на виробничих потужностях Velmet нам вдалося налагодити виробництво:
 
Засобів захисту - чохлів для бронежилетів різних модифікацій, бронепластин і бронеплит зі спеціальним антирикошетним покриттям.
Тактичного одягу, спорядження, сумок і рюкзаків. 
Мішеневого обладнання - мішеней і гонгів для оснащення стрільбищ, професійних тирів.
 
Ми постійно працюємо над створенням якісних і доступних новинок для поповнення асортименту нашого інтернет-магазину. Наші майстри відповідально і з розумінням важливості своєї роботи підходять до виконання всіх замовлень.
 
Пропонуємо придбати готову продукцію, в повній мірі відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам. Ви можете замовити необхідну армійську амуніцію, найкращим чином відповідає конкретно вашим запитам.
 

Купуйте на Velmet.ua зручно і доступно!

Бажаєте придбати військові товари за низькими цінами в Хмельницькому і з можливістю відправки в регіони? Команда компанії Velmet:
 
постійно просуває на український ринок інноваційні товари;
пропонує широкий асортимент армійського спорядження і броні за доступними цінами;
відповідально ставиться до дотримання умов співпраці з оптовими і роздрібними замовниками;
має індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта!
 
Магазин військторг завжди відкритий для бажаючих придбати гідної якості військову екіпіровку і броню. З питань роздрібних і оптових закупівель звертайтеся до наших менеджерів, які завжди готові відповісти на запитання користувачів!

Velmet Ukraine - якісне тактичне спорядження і екіпіровка військових, полігонне та мішеневе обладнання від виробника.

 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах