Facebook Pixel
0

Брічерскі стенди та обладнання

Стенд брічерський VBD-1 VBD-1.001 зображення 117
x
Немає в наявності

Брічінг - це процес оперативного відкриття дверей, який використовують військові, поліція і служби екстреної допомоги. Від його правильного і швидкого виконання можуть залежати життя людей і успішність операцій. Саме тому освоєнню брічінга приділяється велика увага.

Для того, щоб грамотно відпрацювати навик і володіти ним на рівні професіонала, необхідно пройти безліч тренувань. Для цих цілей використовують стенди брічерскі.

Критерії вибору

  • Тип злому. Врахуйте методи і інструменти брічера, використовувані для злому. Двері повинні добре витримувати навантаження під час тренувань. Пам'ятайте, що навіть найміцніша конструкція буде швидко зруйнована, якщо її застосовувати не за призначенням.
  • Надійність матеріалів. Стенд брічерский повинен бути виготовлений з якісної сировини, який не піддається негативному впливу навколишнього середовища і бути стійким до багаторазових розтинам.
  • Зручність транспортування. Краще вибирати вироби з розбірними конструкціями. Це дозволить легко переміщати двері і забезпечить оперативне перевезення.

В інтернет-магазині Velmet представлені довговічні двері-тренажери, які здатні витримати велику кількість зломів. Вони підходять для тренувань з різними методами впливу, а саме: механічними, гідравлічними, балістичними, з використанням вибухівки.

Залишилися питання? Зателефонуйте до нас прямо зараз, щоб отримати додаткову консультацію!