Facebook Pixel
0

Тюнінг для зброї та аксесуари

Трафарет MaWka CAMO для маскування зброї
В наявності

Маєте намір удосконалити заводську модель автомата, рушниці, пістолету? Для всіх, хто не бажає задовольнятися мінімальною комплектацією, компанія Velmet Armor System випустила лінійку товарів для «тюнінгу» зброї. Надійні, функціональні, доступні за ціною новинки вже викликали схвалення серед експертів та діючих військовослужбовців.

А чи потрібно щось міняти?

Серед власників особистої або табельної зброї є чимало прихильників і супротивників удосконалень. Змінювати чи не змінювати щось у пристрої АК, пістолета чи рушниці – особисте рішення кожного. Ми лише наведемо кілька конкретних доводів на користь таких метаморфоз. Тюнінг із використанням надійних тактичних аксесуарів та комплектуючих дозволяє:

  • підвищити точність та ефективність;
  • забезпечити максимальну зручність застосування;
  • вдосконалити зовнішній вигляд зброї.

З появою сучасних технологій та новітніх матеріалів вивести свою зброю на принципово новий рівень і зробити її вигляд максимально оригінальним можна легко і швидко! В каталозі нашої компанії ви знайдете обвіси на АК, ДТК і безліч інших практичних рішень для тюнінгу зброї.

Товари для тюнінгу зброї від Velmet Armor System

Компанія Velmet Armor System – український виробник, який словом і ділом готовий підтвердити той факт, що якісні комплектуючі для тюнінга може собі дозволити кожен власник зброї. Вартість наших товарів приємно здивує навіть найбільш песимістично налаштованих споживачів. Використання сучасного обладнання та залучення кваліфікованих кадрів дозволили нам максимально оптимізувати виробництво, і, відповідно, встановити мінімально можливі ціни на високоякісну продукцію.

Товари для тюнінгу зброї від Velmet Armor System володіють багатьма позитивними якостями, серед яких:

  • практичність і довговічність;
  • гарна міцність;
  • гідна функціональність;
  • ефектний зовнішній вигляд;
  • зручність експлуатації;
  • доступна вартість.

Ми пропонуємо замовити товари для тюнінгу зброї за цінами від виробника оптом та в роздріб, з можливістю доставки у будь-який регіон України популярною компанією-перевізником. Для обговорення умов довгострокового взаємовигідного співробітництва звертайтесь до компетентних менеджерів компанії!