Facebook Pixel
0

Тренування і Відпочинок

2 070 грн.
2 096 грн.
Sale
-10%
Календар 2022 “Бестіарій нашої міці”

Ефективне виконання військовослужбовцями бойових завдань залежить від постійних напрацювань та удосконалення своєї майстерності. Як для тренувань, в тому числі польових навчань, штурмового альпінізму та скелелазіння, так і для виконання бойових завдань необхідне відповідне спорядження.

Velmet є офіційним дилером італійської компанії KONG, яка виготовляє карабіни, зажими, страхувальні системи та компанії AustriAlpin, що славиться виробництвом усім відомих пряжок COBRA.

Компанія Velmet також має добре налагоджене власне виробництво, застосовуючи виключно новітні технології та стійкі і довговічні матеріали.

Зокрема, пропонуємо спорт товари для відмінного тренування та відпочинку військовослужбовців:

Velmet — якість та надійність

Погодьтеся, жодне тренування неможливе без міцного та надійного спорядження. Адже безпека військовослужбовця — це запорука захисту всієї держави. 

Успішна команда фахівців з багаторічним досвідом роботи, завжди дотримується вимог, щодо підвищеної точності процесу створення якісного, а головне безпечного спорядження, гарантуючи високу міцність пропонованих товарів.    

Звернувшись до нас, ви неодмінно отримаєте кваліфіковану консультацію, та в залежності від запиту, наші фахівці допоможуть обрати оптимальний та необхідний спортивний інвентар.

Усі пропоновані товари є міцними, надійними та відповідають європейським стандартам якості і безпеки.