Facebook Pixel
0

Спорядження для штурмового альпінізму

1 592 грн.
1 612 грн.

Тактичний альпінізм - це діяльність, яка відноситься до операцій підвищеної небезпеки, так як вона пов'язана з серйозними ризиками падіння зі значної висоти. При виконанні бойових завдань і під час тренувань з відпрацювання навичок підрозділів спецназу в умовах міської забудови штурмовикам потрібно вирішувати безліч питань практичної підготовки. Саме тому альпіністське спорядження виступає важливим компонентом професійного тренінгу спецпідрозділів і людей, які захоплюються цим бойовим видом спорту.

Якісне і надійне оснащення допоможе освоїти важливі навички, захистити життя і здоров'я людей, досягти поставлених цілей спецоперації і дозволить альпіністам бути впевненими у своїй безпеці.

Яка екіпірування знадобиться для штурмового альпінізму

Для виконання тактичних завдань потрібні спеціальні аксесуари та обладнання, які відрізняються підвищеним захистом. Це необхідність, так як штурмовики працюють в складних і небезпечних умовах, де кожна секунда на рахунком.

До основної страхувальної екіпіровці і спорядження відносять:

  1. Захисні шоломи, рукавиці, взуття. Ці деталі захищають тіло бійця від пошкоджень, несприятливої ​​погоди, а також полегшують процес мотузкового спуска.
  2. Мотузка. Штурмові варіанти відрізняються від аналогів в промальпі тим, що до них висуваються підвищені вимоги щодо захисту. Часу на монтаж захисного спорядження і протекторів може не бути, тому мотузка повинна бути максимально надійною. Виготовляється деталь з синтетичних волокон особливої ​​міцності.
  3. Карабіни. Ці сполучні деталі виробляються з високоміцних сплавів, щоб вони могли забезпечити міцне кріплення без ризику розриву або розкриття замка.
  4. Спускові пристрої. Дозволяють оперативно спускатися по мотузці, гальмувати при необхідності і зависати на потрібному рівні. Бувають спрощеними механічними або автоматичними.
  5. Страхувальні стропи. Це канати зі штучних матеріалів підвищеної міцності, які забезпечують безпеку і перешкоджають зриву з висоти.
  6. Страхувальні системи. Ми виробляємо тактичні обв'язки з мінімальною вагою і можливістю кріплення тактичного спорядження. У свою чергу, зберігаємо надійність системи і інтегруємо її в загальну екіпіровку оператора спецпідрозділу.

Це і багато іншого спорядження допоможе відчувати себе впевненим при виконанні небезпечних завдань і успішно досягти цілей операції.

Пропозиція від інтернет-магазину військторгу Velmet

На нашому сайті можна придбати все необхідне для штурмового альпінізму оптом чи вроздріб. Ми пропонуємо доступні ціни на сертифіковані товари з гарантією від перевірених брендів - KONG, AustriAlpin. Також, пропонуємо екіпірування власного виробництва.

У каталозі представлено безліч моделей. Вартість виробів буде залежати від технічних параметрів, тактичного призначення і сертифікації. Ви можете вивчити характеристики самостійно, а також отримати кваліфіковану допомогу у виборі від наших співробітників.

Зв'язатися з нами і залишити запит можна за контактами, вказаними у відповідному розділі, або в онлайн-чаті.

Ми пропонуємо:

  • можливість оплати готівкою або карткою;
  • самовивіз з шоурума в Хмельницькому;
  • доставку поштовими службами по всій країні;
  • відправку товарів день замовлення.

Спускові і страхувальні пристрої, спорядження і екіпірування врятують життя вам або вашим співробітникам. Тому не нехтуйте безпекою і вибирайте тільки якісні і перевірені товари.