Facebook Pixel
0

Надійний захист від Velmet!

Velmet – це компанія, яка відповідально займається виробництвом елементів захисту, тактичного спорядження та обладнання для полігонів. Спеціалісти Velmet з особливим захопленням ставляться до своєї справи: компанія бере свій початок в якості волонтерського руху, виробляючи продукцію та безкоштовно передаючи її військовим.

За довгі роки нашої праці ми знайшли ефективний підхід для виробництва спеціалізованих товарів для справжніх чоловіків, що дає змогу гідно представляти нашу продукцію в економічному конкурентному просторі.

Основне правило нашої компанії - "Зроби для інших як для себе." Виходячи з даної філософії ми використовуємо передові матеріали і технології для отримання сталих якісних і інноваційних показників.

Основні матеріали і технології ТОВ "Велмет":

Hypalon - це поліетиленовий еластомер поліхлорсульфат, запатентований фірмою DuPont. Відрізняється від аналогів виключною стійкістю до стирання, міцністю та еластичністю, стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, зберігає свої властивості при низьких температурах.

CORDURA® - зареєстрована торгова марка сертифікованого нейлону від фірми INVISTA - це товста нейлонова тканина з особливою структурою нитки, з поліуретановим або акриловим покриттям.

CORDURA® NYCO тканина на основі бавовни та нейлону T420 від INVISTA. Матеріал виготовлений по технології rip-stop використовується нашою компанією для пошиття військової форми. Відрізняється високою міцністю, комфортом використання і має відносний спротив до підтримування горіння.

Velmet Plastix - власне виробництво пластикових елементів тактичного спорядження. Наша компанія використовує якісну сировину, для отримання показників механічної стійкості в великому діапазоні температур.

Laser CUT - технологія різання та розкриття матеріалів, що використовує лазер високої потужності і звичайно на виробництві  ТОВ "Велмет" для отримання точного і надійного формування складових частин спорядження.

Velmet ARM550 - Сталь зі збалансованим поєднанням ударної в'язкості та твердості що виготовляється по технології розробленій на нашому підприємстві. Даний матеріал ми використовуємо у виготовлені мішеней.

MaWka - перспективна розробка універсального камуфляжного малюнку. В основу даного патерну покладений запатентований принцип зонального розмиття силуету.

Ми виробляємо:

 • Металеву броню (VELMET ARM550).
  Наші досвідчені фахівці володіють унікальною методикою роботи з металами (листовими), це дозволяє виробляти якісну продукцію відповідно до розроблених схем. Всі вироби перевіряються на міцність, твердість, витривалість, а також на рівномірність прогрівання при термо обробці металу.
 • Мішені для полігонів
  Нашій компанії вдалося досягти досконалості у виготовленні різноманітних металевих конструкції з відповідними розмірами та конфігураціями. Вони відрізняються надійністю, довготривалістю та приємною ціною. Наші мішені вже стали популярними серед знаменитих клубів з активних видів спорту, а також серед військових частин.
 • Тактичне спорядження
  Для розробки цього різновиду спорядження в першу чергу використовуються творчість та майстерність. Ми виробляємо рюкзаки, сумки тощо. Наші клієнти можуть купити готовий товар або ж зробити індивідуальне замовлення, щоб максимально задовольнити свої потреби.

Переваги нашої компанії:

 • Розробка інноваційних підходів.
  Ми не орієнтуємося на технології конкурентів, шукаємо оптимальний варіант для виготовлення різноманітних деталей, знову ж таки, забезпечуючи підвищення рівня якості товарів.
 • Доступна цінова політика.
  Продукція нашої компанії виробляється за допомогою сучасних технологій, якісно та надійно.
 • Відповідальність.
  Спеціалісти компанії із задоволенням виконують свою роботу, про що говорить високий рівень якості товарів.
 • Індивідуальний підхід.
  Кожен клієнт може звернутися до нас з індивідуальною потребою у виготовленні тієї чи іншої продукції.

Ми впевнені, що наше співробітництво буде тривалим та корисним!