• 0
SHA.001.001

Стенд підвісний броньований для гонг мішеней

деньгод.хв.сек.
1 060 грн. 1 218 грн. -13%
В наявності

Стенд підвісний броньований для мішеней-гонгів – практичне рішення для відпрацювання пострілів підчас польових навчань і тренувань на території військових полігонів. Ви активно використовуєте для вдосконалення навичок якісні та довговічні мішені-гонги від вітчизняного виробника Velmet? Саме час поповнити свій арсенал мішеневого обладнання конструкцією, яка допоможе підвищити результативність виконання вправ особовим складом. Придбати броньований стенд для мішеней-гонгів за доступною ціною можна в декілька кліків, без відриву від виконання важливих завдань. Відкрийте для себе можливість здійснювати вигідні покупки швидко та безпечно!

Переваги обладнання

• Зручна розбірна конструкція дозволяє легко транспортувати обладнання з місця на місце. Щоб привести устаткування у робочий стан потрібно зовсім небагато часу. Стенд має гарну зносостійкість, що дозволить йому гідно витримувати як поодинокі постріли, так і черги з довгоствольної зброї.

• Стенд для мішеней може використовуватися для кріплення гонгів різного діаметру, що дозволяє відмовитися від придбання декількох установок та віддати перевагу цьому функціональному й бюджетному варіанту.

Висота в зібраному вигляді - 62 см.

Придбати броньований стенд для мішеней у Хмельницькому

Бажаєте придбати стенд підвісний для гонг-мішеней недорого, але маєте труднощі з вибором місця здійснення покупки? Скористайтеся зручним функціоналом віртуального військторгуVelmet.ua для замовлення мішеневого обладнання, тактичного спорядження, елементів захисту. Продукція українського бренду Velmet чудово зарекомендувала себе серед діючих військовослужбовців, бійців воєнізованих підрозділів СБУ та МВС, власників приватних тирів, страйкбольних майданчиків, шанувальників екстремальних походів. Броньований стенд для мішеней приємно здивує вас відмінним співвідношенням ціни та якості, довговічністю, практичністю у використанні.

Щоб придбати підвісний стенд для мішеней-гонгів в Україні, скористайтеся зручним функціоналом нашого віртуального магазину, або зв'яжіться з компетентними менеджерами компанії. Можлива відправка товарів у регіони популярними транспортними компаніями.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті