• 0

Тактичне спорядження

SALE -15%
Штурмова панель ABP-01M MaWka ®
1 536 грн. 1 306 грн.
SALE -10%
Гранатний підсумок GP-01G2 MaWka ®
257 грн. 231 грн.
NEW
Ремінь тактичний LP-TAC Coyote
1 800 грн.
SALE -41%
Підсумок для рації RP.M-STG-1 V-Camo
347 грн. 205 грн.
SALE -41%
Штурмова панель ABP-01 Coyote
1 488 грн. 878 грн.
SALE -41%
Підсумок AK полімерний PFM-1 Black
250 грн. 148 грн.

Екіпірування та спорядження спецназу від Velmet. До недавнього часу жителі нашої країни й подумати не могли, що сучасне військове спорядження стане таким популярним і потрібним товаром, як, наприклад, одяг, побутова техніка, меблі. В нашій країні не було війни... але в одну мить все змінилося. І сьогодні важливо зробити так, щоб наші захисники могли на всі 100% реалізувати свій потенціал. На жаль, без надійного й функціонального тактичного спорядження дуже складно забезпечити результативність виконання бойових завдань.

Тактичне спорядження від Velmet : якість та надійність на «5+»!

Компанія Velmet – прогресивний український бренд, що одним з основних напрямів своєї діяльності має виготовлення військового спорядження. Ми пропонуємо українському споживачеві гідної якості товари за доступними, економічно обґрунтованими цінами від виробника. Тактичне спорядження та екіпірування, придбати яке можна в нашому інтернет-магазині, припадуть до душі не тільки військовослужбовцям та бійцям добровольчих батальйонів, а й учасникам страйкбольних команд, шанувальникам екстремальних видів спорту.

Ми пропонуємо гідної якості спорядження наступних типів:

  • підсумки;
  • ремінно-плечові системи;
  • кобури;
  • тактичні пояси та ремені;
  • елементи модульних систем.

Всі товари, представлені в асортименті магазину Velmet, успішно пройшли перевірку боєм та отримали масу позитивних відгуків від професіоналів військової справи.

Наш магазин військового спорядження пропонує товари, котрі не поступаються продукції відомих європейських та американських виробників аксесуарів в стилі мілітарі. Ми приклали немало зусиль щоб зробити продукцію доступною для широкого кола покупців, тому ви не підете з нашого віртуального магазину з порожніми руками навіть при досить скромному бюджеті, що вдалося виділити на покупки.

Придбати тактичне спорядження в Україні

Ви давно шукали гідний вашої уваги магазин військового одягу та спорядження в Україні, але постійно стикалися з необґрунтованим завищенням цін, неуважністю персоналу, невідповідністю фотографій та описів товарів?

Наш інтернет-магазин пропонує придбати військове спорядження за цінами від виробника в Хмельницькому, з можливістю доставки в регіони України. Репутація для нас не пустий звук, тому ми ніколи не вдаємося до дешевих прийомів віртуальних торговців. Відкрийте для себе новий стандарт якості обслуговування – зв'яжіться з нашими консультантами та отримайте всебічну допомогу при здійсненні покупок!

Купуючи тактичне спорядження у нас, ви отримуєте гідний сервіс і прийнятну ціну від виробника.