• 0
UPS.001.001

Стенд підвісний універсальний для гонг мішеней

630 грн.
Попереднє замовлення

Стенд підвісний універсальний для мішеней-гонгів – практичне рішення для відпрацювання пострілів підчас польових навчань і тренувань на території військових полігонів. Ви активно використовуєте для вдосконалення навичок якісні та довговічні мішені-гонги від вітчизняного виробника Velmet? Саме час поповнити свій арсенал мішеневого обладнання конструкцією, яка допоможе підвищити результативність виконання вправ особовим складом. Придбати універсальний стенд для мішеней-гонгів за доступною ціною можна в декілька кліків, без відриву від виконання важливих завдань. Відкрийте для себе можливість здійснювати вигідні покупки швидко та безпечно!

Переваги обладнання

• Зручна розбірна конструкція дозволяє легко транспортувати обладнання з місця на місце. Щоб привести устаткування у робочий стан потрібно зовсім небагато часу. Стенд має гарнузносостійкість, що дозволить йому гідно витримувати як поодинокі постріли, так і черги з довгоствольної зброї.

• Кріплення до кутових елементів за рахунок надійного болтового з'єднання та ланцюга з високоякісного металу значно подовжує термін служби виробу, що є позитивним моментом у випадку активної експлуатації мішеневого обладнання.

• Стенд для мішеней може використовуватися для кріплення гонгів різного діаметру, що дозволяє відмовитися від придбання декількох установок та віддати перевагу цьому функціональному й бюджетному варіанту.

Висота в зібраному стані - 100 см.

Придбати універсальний стенд для мішеней у Хмельницькому

Бажаєте придбати стенд підвісний для гонг-мішеней недорого, але маєте труднощі з вибором місця здійснення покупки? Скористайтеся зручним функціоналом віртуального військторгуVelmet.ua для замовлення мішеневого обладнання, тактичного спорядження, елементів захисту. Продукція українського бренду Velmet чудово зарекомендувала себе серед діючих військовослужбовців, бійців воєнізованих підрозділів СБУ та МВС, власників приватних тирів, страйкбольних майданчиків, шанувальників екстремальних походів. Універсальний стенд для мішеней приємно здивує вас відмінним співвідношенням ціни та якості, довговічністю, практичністю у використанні.

Щоб придбатипідвісний стенд для мішеней-гонгів в Україні, скористайтеся зручним функціоналом нашого віртуального магазину, або зв'яжіться з компетентними менеджерами компанії. Можлива відправка товарів у регіони популярними транспортними компаніями.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
Попереднє замовлення
Стенд підвісний універсальний для гонг мішеней
630 грн.