Facebook Pixel
0
SGT.023.001

Сталева мішень-гонг D150 подовжена

550 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішень-гонг D150*10 – сучасне мішеневе обладнання, що призначене для відпрацювання пострілів із пістолетів, карабінів, снайперських гвинтівок. Підходить для оснащення професійних стрілецьких тирів та військових тренувальних полігонів. Практичне й довговічне мішеневе обладнання від українського бренду Velmet Armor System допоможе якісно організувати процес навчання та отримати найкращі результати при відпрацюванні точності пострілів зі зброї різних модифікацій.

Основні переваги мішені-гонгу D150*10

Мішень-гонг D150*10, що в декілька кліків можна придбати в нашому інтернет-магазині, має низку важливих переваг, серед яких:

  • Стійкість. Для виготовлення наших мішеней-гонгів ми використовуємо сталь ARM550, яка піддається гартуванню за особливою технологією. Ключова відмінність наших гонгів від представлених на ринку аналогів полягає в тому, що на загартування ми відправляємо вже готову мішень, а не вирізаємо потрібної форми зразок із вже загартованої сталі.
  • Довговічність. На наших виробничих потужностях створені спеціальні умови, що дають змогу виробляти сталеві гонги зі структурою триплекс (твердий шар – м'яка середина – твердий шар). Така особливість дає змогу запобігти утворенню тріщин на робочій поверхні гонгу й істотно продовжує термін його служби.
  • Звуковий ефект. Коли куля потрапляє в сталевий гонг-мішень для стрільби, поширюється характерний звук удару металу по металу, який можна чітко почути зі стрілецької позиції. Немає необхідності кожен раз зупиняти тренування, щоб підійти до мішені для оцінки точності пострілу.

Придбати мішеневе обладнання в Україні

Компанія Velmet Armor System пропонує купити мішені-гонги в Україні за вигідними цінами від виробника. Щоб замовити якісне мішеневе обладнання, тактичне спорядження, броню, ви можете скористатися зручним функціоналом інтернет-магазину або зв'язатися зручним способом із компетентними менеджерами компанії. Наші виробничі потужності у Хмельницькому, але ми завжди готові організувати оперативну відправку великих та дрібних партій товару в інші регіони популярною транспортною компанією.

Ми цінуємо вашу увагу до продукції українського бренду Velmet Armor System, та готові виправдати її гідною якістю та доступною ціною наших товарів!

Характеристики гонга мішені

  • Діаметр мішені - 150 мм
  • Висота з виступом - 320 мм
  • Товщина гонга - 10 мм
  • Матеріал - броньова сталь Velmet ARMOR ARM-550
  • Вага - 1.8 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Переглянуті
550 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2