Facebook Pixel
0

Лазерне різання

VELMET Лазерне різання

Лазерне різання вважається інноваційним видом розкроювання та обробки матеріалів, головними перевагами якого є  бездоганна точність та економічність. В основі технології є використання надпотужного лазеру в якості джерела енергії. Лазерна різка сумісна з будь-якими матеріалами, незалежно від їх хімічних та теплофізичних характеристик.

Українська компанія «ВЕЛМЕТ» використовує лазерне різання при роботі з хайполоном і тканиною.

 

        Застосування даної сучасної технології має ряд незаперечних переваг:

 

·         Якість. Використання лазерного променя гарантує бездоганний розкрій і точність зрізу. При лазерному розрізуванні тканини її кромка оплавляється, тому на виході ми отримуємо рівний зріз, без ниток. Такого результату неможливо досягти при використанні звичайних ножиць. Ми працюємо з конфігураціями будь-якої складності.

 

·         Надійність. Процес повністю автоматизований та контролюється сучасним комп’ютерним обладнанням. Це дає можливості уникнути «людського фактору» та заздалегідь попередити характерні помилки.

 

·         Швидкість. Безконтактна різка лазером здійснюється на високій швидкості (від 5 см до 15 см в секунду). Таким чином, за короткий час обробляється велика кількість деталей. Подібний підхід сприяє мінімізації собівартості продукції, тому наші покупці можуть купити військову амуніцію за лояльними цінами.

 

·         Доступність. Робота за інноваційною технологією приваблює мінімальною кількістю відходів, що позитивно впливає на кінцеву вартість товару.

 

Алгоритм лазерної різки хайполону та тканини відрізняється максимальною зручністю та простотою. Після створення в цифровому форматі макету заготовки його переносять на комп’ютер розкрійного обладнання, після чого потрібно лише дати команду до виконання. Далі запускається автоматичний процес. Сьогодні даний вид обробки та розкроювання матеріалів застосовується дуже широко та присутній в переважній більшості видів промисловості.

Компанія «VELMET» активно використовує лазерне різання у своїй роботі, завдяки чому наші покупці мають можливість купити армійські товари по найбільш лояльній вартості.

 

 

Sergii_Velmet опубликовано Sergii_Velmet


Інтернет-магазин Velmet.ua

Військторг інтернет магазин Velmet.ua - зручний віртуальний сервіс для здійснення вигідних покупок. Потребуєте надійної броні, комфортною в носінні амуніції, практичних і довговічних мішенях і гонгах? На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне спорядження. Якість наших товарів уже давно не викликає сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців!

 

Чому ми?

Історія торгової марки Velmet Armor System почалася тоді, коли Україна зіткнулася з несподіваними нападками сусідньої держави. В той момент армія готова була дати гідну відсіч противнику, але, на жаль, все трималося на голому ентузіазмі. Екіпірування та обмундирування солдат не відповідали складності умов, в яких велися бойові дії. Керівництвом Velmet було прийнято рішення - організувати волонтерський рух в Хмельницькому. Броня, амуніція, захисний одяг, взуття - все передавалося нашим героям безоплатно.
 
Тоді наша броня і тактичне спорядження допомогли вийти зі складної ситуації і зберегти життя не одному кадровому військовому, солдатам добровольчих батальйонів. Сьогодні ми поставляємо на український ринок зразки продукції, які ні в чому не поступаються виробам від всесвітньо відомих брендів. Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням виробленого обладнання, військової форми, бронежилетів. Ми пропонуємо високоякісний продукт за конкурентними цінами!
 

Що ми готові запропонувати

Сьогодні на виробничих потужностях Velmet нам вдалося налагодити виробництво:
 
Засобів захисту - чохлів для бронежилетів різних модифікацій, бронепластин і бронеплит зі спеціальним антирикошетним покриттям.
Тактичного одягу, спорядження, сумок і рюкзаків. 
Мішеневого обладнання - мішеней і гонгів для оснащення стрільбищ, професійних тирів.
 
Ми постійно працюємо над створенням якісних і доступних новинок для поповнення асортименту нашого інтернет-магазину. Наші майстри відповідально і з розумінням важливості своєї роботи підходять до виконання всіх замовлень.
 
Пропонуємо придбати готову продукцію, в повній мірі відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам. Ви можете замовити необхідну армійську амуніцію, найкращим чином відповідає конкретно вашим запитам.
 

Купуйте на Velmet.ua зручно і доступно!

Бажаєте придбати військові товари за низькими цінами в Хмельницькому і з можливістю відправки в регіони? Команда компанії Velmet:
 
постійно просуває на український ринок інноваційні товари;
пропонує широкий асортимент армійського спорядження і броні за доступними цінами;
відповідально ставиться до дотримання умов співпраці з оптовими і роздрібними замовниками;
має індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта!
 
Магазин військторг завжди відкритий для бажаючих придбати гідної якості військову екіпіровку і броню. З питань роздрібних і оптових закупівель звертайтеся до наших менеджерів, які завжди готові відповісти на запитання користувачів!

Velmet Ukraine - якісне тактичне спорядження і екіпіровка військових, полігонне та мішеневе обладнання від виробника.

 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах