Facebook Pixel
0

Dyneema® - Балістична тканина і не тільки

VELMET Dyneema® - Балістична тканина і не тільки

У 2020 компанія ВЕЛМЕТ почала виготовляти бронеелементи 1-го і 2-го класу захисту по ДСТУ 8782: 2018, а також елементи тактичного захисного спорядження (в т.ч. вибухозахисне) з балістичної тканини Dyneema®.
 

Що таке "Дайнема"? Її переваги, характеристики


Dyneema - це волокно з високомолекулярного поліетилену (маркування HPPE), яке проводиться за допомогою унікального процесу синтезу волокон «гель-прядінням», або інакше «гель-формуванням».

Dyneema®- це зареєстрована компанією DSM NV торгова марка волокна НПВЩ. Зустрічаються різні назви (скорочення) НВМПЕ високої міцності (Ultra-high molecular weight polyethylene, UHMW PE), такі як: High perfomance polyethylene, HPPE (поліетилен високої якості), High modulus polyethylene, HMPE (високомодульний поліетилен).
У промисловості НПВЩ почали використовуватися в другій половині 20 століття, виробництво волокон, почалося в 1970-х, і унікальна технологія виготовлення додає волокнам унікальні властивості:

 • Найвища міцність (волокна Dyneema в 15 разів міцніше, ніж сталь).
 • Практично нульова розтяжність - менше 1,5%
 • Несприйнятливість до води і переважній кількості інших розчинників
 • Чудова зносостійкість, стійкість до стирання
 • Висока стійкість до впливів УФ, масел, агресивних природних речовин і середовищ
 • Висока морозостійкість
 • Низький коефіцієнт тертя
 • Відсутність ефекту пам'яті
 • Зручність роботи, легкість плетіння, малу вагу


Волокна Dyneema перевершують по міцності в кілька разів все поліамідні «PA» (капрон, нейлон), поліефірні «PET» (поліестер, лавсан, дакрон) і поліпропіленові «РР» волокна, а також арамідні волокна (кевлар, технора, тварон) на 30 -45%.

 

Завдяки вищепереліченим властивостям матеріали з Dyneema знайшли широке застосування в різних сферах:

 • застосовуються для виробництва бронежилетів, плит, вибухозахисного екіпірування;
 • в авіаційній та військовій техніці для створення захисного шару корпусу в сучасних танках, літаках, вертольотах, бронювання автомобілів, а також для виготовлення строп парапланів, кайтів;
 • синтетичні троси з сердечником Dyneema використовують в якості фалів, вантів в оснащенні вітрильних кораблів, яхт, тросів для лебідок;
 • в промисловому, спортивному та аматорському рибальстві для виготовлення сіток, снастей високої міцності;
 • в альпінізмі для підйому різних вантажів;
Sergii_Velmet опубликовано Sergii_Velmet


Інтернет-магазин Velmet.ua

Військторг інтернет магазин Velmet.ua - зручний віртуальний сервіс для здійснення вигідних покупок. Потребуєте надійної броні, комфортною в носінні амуніції, практичних і довговічних мішенях і гонгах? На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне спорядження. Якість наших товарів уже давно не викликає сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців!

 

Чому ми?

Історія торгової марки Velmet Armor System почалася тоді, коли Україна зіткнулася з несподіваними нападками сусідньої держави. В той момент армія готова була дати гідну відсіч противнику, але, на жаль, все трималося на голому ентузіазмі. Екіпірування та обмундирування солдат не відповідали складності умов, в яких велися бойові дії. Керівництвом Velmet було прийнято рішення - організувати волонтерський рух в Хмельницькому. Броня, амуніція, захисний одяг, взуття - все передавалося нашим героям безоплатно.
 
Тоді наша броня і тактичне спорядження допомогли вийти зі складної ситуації і зберегти життя не одному кадровому військовому, солдатам добровольчих батальйонів. Сьогодні ми поставляємо на український ринок зразки продукції, які ні в чому не поступаються виробам від всесвітньо відомих брендів. Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням виробленого обладнання, військової форми, бронежилетів. Ми пропонуємо високоякісний продукт за конкурентними цінами!
 

Що ми готові запропонувати

Сьогодні на виробничих потужностях Velmet нам вдалося налагодити виробництво:
 
Засобів захисту - чохлів для бронежилетів різних модифікацій, бронепластин і бронеплит зі спеціальним антирикошетним покриттям.
Тактичного одягу, спорядження, сумок і рюкзаків. 
Мішеневого обладнання - мішеней і гонгів для оснащення стрільбищ, професійних тирів.
 
Ми постійно працюємо над створенням якісних і доступних новинок для поповнення асортименту нашого інтернет-магазину. Наші майстри відповідально і з розумінням важливості своєї роботи підходять до виконання всіх замовлень.
 
Пропонуємо придбати готову продукцію, в повній мірі відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам. Ви можете замовити необхідну армійську амуніцію, найкращим чином відповідає конкретно вашим запитам.
 

Купуйте на Velmet.ua зручно і доступно!

Бажаєте придбати військові товари за низькими цінами в Хмельницькому і з можливістю відправки в регіони? Команда компанії Velmet:
 
постійно просуває на український ринок інноваційні товари;
пропонує широкий асортимент армійського спорядження і броні за доступними цінами;
відповідально ставиться до дотримання умов співпраці з оптовими і роздрібними замовниками;
має індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта!
 
Магазин військторг завжди відкритий для бажаючих придбати гідної якості військову екіпіровку і броню. З питань роздрібних і оптових закупівель звертайтеся до наших менеджерів, які завжди готові відповісти на запитання користувачів!

Velmet Ukraine - якісне тактичне спорядження і екіпіровка військових, полігонне та мішеневе обладнання від виробника.

 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах