Facebook Pixel
0

Бронепластини SAPI та ESAPI

VELMET Бронепластини SAPI та ESAPI

Що таке SAPI та ESAPI в системах індивідуально захисту США, бронежилетах?

Коли люди шукають інформацію про бронежилети армії США та бронепластини, то часто натрапляєють на наступні терміни - "жорсткий бронеелемент OTV", "бронепластина IOTV" або "балістична панель USA". Ці терміни,насправді, вказують на такі поняття - SAPI та ESAPI.

SAPI - абревіатура від "small arms protective inserts" вкладки для захисту від найбільш розповсюджених набоїв, наприклад, 7,62х51 мм НАТО куля М80", а ESAPI (Enhanced SAPI) - "поліпшені вкладки для захисту від бронебійних боєприпасів".

Зміст

 • Що таке бронежилет?
 • Типи бронепластин
 • SAPI
 • ESAPI
 • XSAPI
 • Як обрати найкращі бронепластини?

Що таке бронежилет?

Бронежилет - це засіб індивідуального захисту, що використовується для зменшення ушкоджень від куль, уламків, та інших бойових загроз. Вони можуть мати різні форми та конфігурації, включаючи м'який балістичний захист частин тіла та жорсткі бронеелементи, залежно від типу загроз для захисту від яких спроектована дана модель бронежилету.

Типи бронепластин та їх розміри

Бронежилети можуть бути модернізовані за допомогою бронепластин з металу (наприклад, титан або сталь), поліетилену або кераміки з композитними підкладками. В США використовуються бронепластини виготовленні з керамічної основи і підкладки з пресованого надвисокомолекулярного поліетилену НВМПЕ.

Бронепластини SAPI, ESAPI мають п’ять основних розміри:

 • Extra Small розміром - 184×292 мм;
 • Small розміром - 222×298 мм;
 • Medium розміром - 241×318 мм;
 • Large розміром - 260×337 мм;
 • Extra Large розміром - 280×356 мм.

SAPI

SAPI – випускались з 2000 року. Структура складаються з керамічного матеріалу з міцним зовнішнім композитним покриттям і є стандартним захисним обладнанням військових США. Сумарний випуск 2-2,5 міліонна,а з 2005 року розпочалась заміна на поліпшені ESAPI.

ESAPI

ESAPI - це поліпшені SAPI, які складаються з бору карбіду в товщині 10 мм + і підкладки з НВМПЕ. На відміну від попередників, забезпечують захист від бронебійних куль.

XSAPI

XSAPI - це нове покоління бронепластин, яке забезпечує ще вищий рівень захисту. Ця технологія є відгуком на збільшення загрози в сучасному світі.

Оберіть безпеку, як обрати якісні бронепластини

Вибір бронепластини повинен базуватися на розумінні ваших конкретних потреб та можливих загроз. В Україні масово виготовляються бронеелементи з сталевою основою, через відносну простоту виготовлення та низьку ціну, а також експортуються китайські керамічні бронепластини з зменшеною площею керамічної основи. Для вибору ефективного захисту, перш за все потрібно вимагати в продавців документи, що підтверджують якість та встановлюють відповідальність. Надмірний попит викликаний війною, однак, недосконалість законодавства України значно ускладнив вибір якісних бронеелементів, тому при придбанні засобів індивідуального захисту рекомендуємо перш за все вивчати, рівень відповідальності, який бере на себе виробник чи продавець, а також документи, які ними надаються для підтвердження гарантійних зобов’язань.

 

Sergii_Velmet опубликовано Sergii_Velmet


Інтернет-магазин Velmet.ua

Військторг інтернет магазин Velmet.ua - зручний віртуальний сервіс для здійснення вигідних покупок. Потребуєте надійної броні, комфортною в носінні амуніції, практичних і довговічних мішенях і гонгах? На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне спорядження. Якість наших товарів уже давно не викликає сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців!

 

Чому ми?

Історія торгової марки Velmet Armor System почалася тоді, коли Україна зіткнулася з несподіваними нападками сусідньої держави. В той момент армія готова була дати гідну відсіч противнику, але, на жаль, все трималося на голому ентузіазмі. Екіпірування та обмундирування солдат не відповідали складності умов, в яких велися бойові дії. Керівництвом Velmet було прийнято рішення - організувати волонтерський рух в Хмельницькому. Броня, амуніція, захисний одяг, взуття - все передавалося нашим героям безоплатно.
 
Тоді наша броня і тактичне спорядження допомогли вийти зі складної ситуації і зберегти життя не одному кадровому військовому, солдатам добровольчих батальйонів. Сьогодні ми поставляємо на український ринок зразки продукції, які ні в чому не поступаються виробам від всесвітньо відомих брендів. Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням виробленого обладнання, військової форми, бронежилетів. Ми пропонуємо високоякісний продукт за конкурентними цінами!
 

Що ми готові запропонувати

Сьогодні на виробничих потужностях Velmet нам вдалося налагодити виробництво:
 
Засобів захисту - чохлів для бронежилетів різних модифікацій, бронепластин і бронеплит зі спеціальним антирикошетним покриттям.
Тактичного одягу, спорядження, сумок і рюкзаків. 
Мішеневого обладнання - мішеней і гонгів для оснащення стрільбищ, професійних тирів.
 
Ми постійно працюємо над створенням якісних і доступних новинок для поповнення асортименту нашого інтернет-магазину. Наші майстри відповідально і з розумінням важливості своєї роботи підходять до виконання всіх замовлень.
 
Пропонуємо придбати готову продукцію, в повній мірі відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам. Ви можете замовити необхідну армійську амуніцію, найкращим чином відповідає конкретно вашим запитам.
 

Купуйте на Velmet.ua зручно і доступно!

Бажаєте придбати військові товари за низькими цінами в Хмельницькому і з можливістю відправки в регіони? Команда компанії Velmet:
 
постійно просуває на український ринок інноваційні товари;
пропонує широкий асортимент армійського спорядження і броні за доступними цінами;
відповідально ставиться до дотримання умов співпраці з оптовими і роздрібними замовниками;
має індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта!
 
Магазин військторг завжди відкритий для бажаючих придбати гідної якості військову екіпіровку і броню. З питань роздрібних і оптових закупівель звертайтеся до наших менеджерів, які завжди готові відповісти на запитання користувачів!

Velmet Ukraine - якісне тактичне спорядження і екіпіровка військових, полігонне та мішеневе обладнання від виробника.

 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах