Facebook Pixel
0

Хайпалон (Hypalon®)

VELMET Хайпалон (Hypalon®)

Синтетичний еластомер HYPALON: хімічні властивості, технологія виробництва, область застосування матеріалу

Hypalon® - торгова назва поліетиленового еластомеру (поліхлоросульфату), що був розроблений у 50-х роках минулого століття фахівцями корпорації DuPont, яка закріпилася як загальновживане найменування групи матеріалів ХСПЕ. На сьогодні компанія DuPont призупинила випуск матеріалу Hypalon, але технологію взяли на озброєння інші бренди, що постачають на міжнародний ринок модифікації ХСПЕ, які істотно відрізняються за своїми властивостями та сферою застосування.

Технологія виробництва та хімічні властивості матеріалу HYPALON

Хлорсульфірований поліетилен (ХСПЕ) отримують шляхом проведення  хімічної реакції сульфохлорування поліетилену, в результаті якої атоми водню у формулі поліетилену заміщаються атомами хлору, сульфідохлоридними групами. Властивості кінцевого продукту залежать від молекулярної маси, ступеня кристалічності поліетилену, умов протікання реакції, обсягу атомів хлору та сірчистого ангідриду, що вводяться в молекулу початкового матеріалу. Матеріал Hypalon випускається:

·        На основі ПЕ низької щільності (прототип — DuPontHypalon 20, 30) —активно застосовується при виготовленні лаків, мастик, емалей тощо.

·        На основі ПЕ високої щільності (прототип — DuPontHypalon 40, 45) —каучук загального призначення, що має відмінні механічні характеристики та в окремих випадках може використовуватися в не вулканізованому вигляді; затребуваний серед виробників продукції побутового та технічного призначення.

Чим вища молекулярна маса у поліетилену, тим більш жорсткий полімер можна отримати на виході, але при цьому неминуче зменшиться термопластичність. При низькій молекулярній масі вихідного матеріалу суттєво зменшуються фізико-механічні властивості кінцевого продукту. При оптимальному співвідношенні хлору та сірки відбувається перехід полімеру в аморфний стан, він стає менш вразливим до стиснення, впливу агресивних середовищ, набуває здатність зберігати еластичність при низькій температурі навколишнього середовища.

Споживчі переваги матеріалу HYPALON

Популярність матеріалу Hypalon серед виробників виробів технічного та побутового призначення обумовлена такими споживчими якостями:

·        Висока стійкість до стирання (у 3 рази вища ніж у поліхлоропрену) дає змогу використовувати поліетиленовий еластомер для виготовлення єлементів, що знаходяться у зоні інтенсивного тертя, страждають від інших механічних впливів.

·        Гарна еластичність, що зберігається в тому числі при впливі на готовий виріб низьких і високих температур (від -60 до +180°С), UV-випромінювання (ультрафіолету).

·        ХСПЕ з вмістом хлору в межах 32-45% має високумасло-, вогне-, бензоностійкість, не схильний до біокорозії.

·        Підвищена міцність, теплостійкість, негорючість, тривалий термін служби.

Область застосування матеріалу HYPALON

Хлорсульфірований поліетилен (ХСПЕ) застосовується при виробництві:

·        Покриття для конвеєрних стрічок.

·        Ізоляції кабелів, проводів.

·        Прокладок, ущільнювачів.

·        Прогумованих тканин.

·        Лакофарбових матеріалів, клеїв, герметиків.

·        Гумових човнів та ін.

Компанія VelmetArmorSystem активно застосовує матеріал Hypalon від європейського виробника ORCA для реалізації нових концептів в області тактичного спорядження, елементів індивідуального бронезахисту. Найближчим часом прихильники продукції прогресивного українського бренду отримають можливість вподобати нові моделі плитоносок та інші товари, вироблені з використанням поліетиленового еластомеру Hypalon!

Sergii_Velmet опубликовано Sergii_Velmet


Інтернет-магазин Velmet.ua

Військторг інтернет магазин Velmet.ua - зручний віртуальний сервіс для здійснення вигідних покупок. Потребуєте надійної броні, комфортною в носінні амуніції, практичних і довговічних мішенях і гонгах? На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне спорядження. Якість наших товарів уже давно не викликає сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців!

 

Чому ми?

Історія торгової марки Velmet Armor System почалася тоді, коли Україна зіткнулася з несподіваними нападками сусідньої держави. В той момент армія готова була дати гідну відсіч противнику, але, на жаль, все трималося на голому ентузіазмі. Екіпірування та обмундирування солдат не відповідали складності умов, в яких велися бойові дії. Керівництвом Velmet було прийнято рішення - організувати волонтерський рух в Хмельницькому. Броня, амуніція, захисний одяг, взуття - все передавалося нашим героям безоплатно.
 
Тоді наша броня і тактичне спорядження допомогли вийти зі складної ситуації і зберегти життя не одному кадровому військовому, солдатам добровольчих батальйонів. Сьогодні ми поставляємо на український ринок зразки продукції, які ні в чому не поступаються виробам від всесвітньо відомих брендів. Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням виробленого обладнання, військової форми, бронежилетів. Ми пропонуємо високоякісний продукт за конкурентними цінами!
 

Що ми готові запропонувати

Сьогодні на виробничих потужностях Velmet нам вдалося налагодити виробництво:
 
Засобів захисту - чохлів для бронежилетів різних модифікацій, бронепластин і бронеплит зі спеціальним антирикошетним покриттям.
Тактичного одягу, спорядження, сумок і рюкзаків. 
Мішеневого обладнання - мішеней і гонгів для оснащення стрільбищ, професійних тирів.
 
Ми постійно працюємо над створенням якісних і доступних новинок для поповнення асортименту нашого інтернет-магазину. Наші майстри відповідально і з розумінням важливості своєї роботи підходять до виконання всіх замовлень.
 
Пропонуємо придбати готову продукцію, в повній мірі відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам. Ви можете замовити необхідну армійську амуніцію, найкращим чином відповідає конкретно вашим запитам.
 

Купуйте на Velmet.ua зручно і доступно!

Бажаєте придбати військові товари за низькими цінами в Хмельницькому і з можливістю відправки в регіони? Команда компанії Velmet:
 
постійно просуває на український ринок інноваційні товари;
пропонує широкий асортимент армійського спорядження і броні за доступними цінами;
відповідально ставиться до дотримання умов співпраці з оптовими і роздрібними замовниками;
має індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта!
 
Магазин військторг завжди відкритий для бажаючих придбати гідної якості військову екіпіровку і броню. З питань роздрібних і оптових закупівель звертайтеся до наших менеджерів, які завжди готові відповісти на запитання користувачів!

Velmet Ukraine - якісне тактичне спорядження і екіпіровка військових, полігонне та мішеневе обладнання від виробника.

 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах