Facebook Pixel
0

Cordura® Nyco - комфорт бавовни і міцність нейлону!

VELMET Cordura® Nyco - комфорт бавовни і міцність нейлону!

Cordura® Nyco - інноваційний матеріал від Invista, який в даний час, як і більшість продуктів цієї торгової марки, не має аналогів у всьому світі. Багатьом з нас доводилося стикатися з виробами з тканини Cordura®, яка принесла бренду популярність і визнання серед представників цільової аудиторії (військових, поліцейських, туристів, екстремалів та ін.). Сьогодні ми докладніше розглянемо матеріал Cordura® Nyco, який є гідною альтернативу до полікоттонових і бавовняних тканин, активно використовується для пошиття тактичного і цивільного одягу.

 

Матеріал Cordura® Nyco: особливості технології

 

Cordura® Nyco - матеріал з особливим переплетенням ниток бавовни і високоміцних волокон T420 nylon 6,6, який випускається в декількох різновидах:

• 50% бавовна / 50% нейлон;

• 75% бавовна / 25% нейлон

• з FR-просоченням та ін.

Комфортна і довговічна тканина з глибоким переплетенням бавовняних і нейлонових ниток виробляється на потужностях компанії Invista, відповідно до високих світових стандартів якості і безпеки.

 


Секрети успіху Cordura® Nyco

 

№1. Міцність і зносостійкість.

Вироби з тканини Cordura® Nyco підходять для інтенсивної експлуатації в складних умовах. Матеріал має високу стійкість до стирання, міцністю на розрив і протягом тривалого часу здатний зберігати первинний зовнішній вигляд. За показником зносостійкості тканина Cordura® Nyco в 3 рази перевершує сумішеві тканини (бавовна, поліестер) компаній-конкурентів.

 

№2. Максимальний комфорт

Незважаючи на наявність в структурі матеріалу армуючих волокон нейлону, користувачам гарантовані приємні тактильні відчуття, які можна порівняти з тими, які наша шкіра отримує при зіткненні з 100% натуральними бавовняними тканинами. При аналогічному з коттоном рівні повітропроникності, Cordura® Nyco сохне в кілька разів швидше (нейлонові волокна «виштовхують» вологу на поверхню матеріалу).


№3. Бойова ефективність.

Комфортна і зносостійка тканина Cordura® Nyco, яку застосовують для пошиття військової форми армії США, відповідає NIR стандартам. Одяг і головні убори невиразні в прилади нічного бачення, що значно підвищує ефективність маскування в темний час доби.

 

№4. вогнестійкість.

No Melt, No Drip - не горить, не плавиться, не боїться зіткнень з розпеченими поверхнями. Матеріал Cordura® Nyco FR демонструє хорошу стійкість до високих температур, і навіть здатний гідно протистояти бризків розпеченого металу!

 

№5. Антистатичний ефект.

Тканина з просоченням FR крім стійкості до плавлення і спалахів володіє ще однією значимою відмінністю - нездатністю накопичувати статичну електрику.

 

№6. Гіпоаллергенность і екологічна безпека.

При виготовленні матеріалу застосовують стійкі барвники, які не містять токсичних речовин, здатних завдати шкоди організму людини і навколишньому середовищу. Безпеку фарбувальних складів підтверджують численні тестування і сертифікати світового зразка.

 

Чому варто звернути увагу на тактичну одяг з Cordura® Nyco?

 

 

Військова форма, спеціальна і повсякденний одяг, головні убори з Cordura® Nyco придбали величезну популярність серед споживачів завдяки безпрецедентному набору позитивних якостей матеріалу, які вигідно виділяють його на тлі інших змішаних тканин.

 

Ø Бажаєте відчувати себе впевнено і комфортно в будь-якій ситуації?

Ø Є необхідність стати «невидимкою» під пильним поглядом ПНВ?

Ø Немає можливості приділяти багато часу на підтримку охайного вигляду елементів екіпіровки?

Ø Доведеться виконувати завдання в зонах, для яких характерні екстремально високі температури, висока небезпека загоряння?

Ø Бажаєте отримати гідної якості товар за конкурентною ціною від виробника?


Компанія Velmet Armor System представляє лінійку тактичної одягу та головних уборів з оригінальних матеріалів Cordura® Nyco і Cordura® Nyco FR, які поєднують в собі зручність, довговічність, функціональність, стильний зовнішній вигляд.

 

Досвід наших конструкторів і працівників швейного цеху, застосування сучасного обладнання і 100% оригінальних матеріалів відомих європейських і вітчизняних виробників (прямі поставки) дозволяють гарантувати високу якість готових виробів і конкурентоспроможність цін!

Sergii_Velmet опубликовано Sergii_Velmet


Інтернет-магазин Velmet.ua

Військторг інтернет магазин Velmet.ua - зручний віртуальний сервіс для здійснення вигідних покупок. Потребуєте надійної броні, комфортною в носінні амуніції, практичних і довговічних мішенях і гонгах? На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне спорядження. Якість наших товарів уже давно не викликає сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців!

 

Чому ми?

Історія торгової марки Velmet Armor System почалася тоді, коли Україна зіткнулася з несподіваними нападками сусідньої держави. В той момент армія готова була дати гідну відсіч противнику, але, на жаль, все трималося на голому ентузіазмі. Екіпірування та обмундирування солдат не відповідали складності умов, в яких велися бойові дії. Керівництвом Velmet було прийнято рішення - організувати волонтерський рух в Хмельницькому. Броня, амуніція, захисний одяг, взуття - все передавалося нашим героям безоплатно.
 
Тоді наша броня і тактичне спорядження допомогли вийти зі складної ситуації і зберегти життя не одному кадровому військовому, солдатам добровольчих батальйонів. Сьогодні ми поставляємо на український ринок зразки продукції, які ні в чому не поступаються виробам від всесвітньо відомих брендів. Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням виробленого обладнання, військової форми, бронежилетів. Ми пропонуємо високоякісний продукт за конкурентними цінами!
 

Що ми готові запропонувати

Сьогодні на виробничих потужностях Velmet нам вдалося налагодити виробництво:
 
Засобів захисту - чохлів для бронежилетів різних модифікацій, бронепластин і бронеплит зі спеціальним антирикошетним покриттям.
Тактичного одягу, спорядження, сумок і рюкзаків. 
Мішеневого обладнання - мішеней і гонгів для оснащення стрільбищ, професійних тирів.
 
Ми постійно працюємо над створенням якісних і доступних новинок для поповнення асортименту нашого інтернет-магазину. Наші майстри відповідально і з розумінням важливості своєї роботи підходять до виконання всіх замовлень.
 
Пропонуємо придбати готову продукцію, в повній мірі відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам. Ви можете замовити необхідну армійську амуніцію, найкращим чином відповідає конкретно вашим запитам.
 

Купуйте на Velmet.ua зручно і доступно!

Бажаєте придбати військові товари за низькими цінами в Хмельницькому і з можливістю відправки в регіони? Команда компанії Velmet:
 
постійно просуває на український ринок інноваційні товари;
пропонує широкий асортимент армійського спорядження і броні за доступними цінами;
відповідально ставиться до дотримання умов співпраці з оптовими і роздрібними замовниками;
має індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта!
 
Магазин військторг завжди відкритий для бажаючих придбати гідної якості військову екіпіровку і броню. З питань роздрібних і оптових закупівель звертайтеся до наших менеджерів, які завжди готові відповісти на запитання користувачів!

Velmet Ukraine - якісне тактичне спорядження і екіпіровка військових, полігонне та мішеневе обладнання від виробника.

 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах