• 0

IRR (інфрачервона ремісія) в дії

VELMET IRR (інфрачервона ремісія) в дії

Прилади нічного бачення - високотехнологічне обладнання, яке активно застосовується у всьому світі при виконанні тактичних і бойових завдань в умовах обмеженої видимості, характерних для темного часу доби. Наявність таких просунутих пристроїв на озброєнні у противника обумовлює необхідність створення і використання армійської екіпіровки, вирішує завдання маскування в ближній інфрачервоній спектральній області. Тобто, основною метою створення матеріалів з IRR є відображення фігури бійця і тактичного спорядження «розбитим» на частини, без чіткого відображення контурів.

ІК-спектри природних об'єктів, тіл, предметів


Ближня інфрачервона спектральна область поширюється в межах 700-1200 нм. Фігури людей, тварин, неживі предмети, потрапляючи в цю область, стають потенційно незахищеними при огляді місцевості в прилади нічного бачення, оскільки всім їм властивий певний коефіцієнт відображення.

Велика частина сучасного обладнання працює в діапазоні 900-1000 нанометрів. Припустимо, що ремісія максимально наближена до показника в 100%. При такому рівні відображення фігура людини стає як на долоні, в буквальному сенсі «світиться» на екрані пристрою. Якщо ж ремісія прагне до 0%, то тіла і предмети, навпаки, бачаться такою собі «чорною дірою».


Чому так відбувається? Коефіцієнт відображення грунту, дерев, каміння, водної гладі та інших об'єктів навколишнього середовища лежить в межах 10-80%. Відповідно, якщо ремісія матеріалів, з яких виготовлені одяг і спорядження, істотно перевищує поріг в 70%, то фігура бійця стає помітна в прилади нічного бачення. При коефіцієнті відбиття нижче 5-10% силует людини на тлі природного ландшафту відображається у вигляді чіткої чорної плями, що також не сприяє ефективності маскування.

 

Поява на озброєнні перших приладів нічного бачення стало відправною точкою створення гладкофарбованих матеріалів, при виготовленні яких використовувалися спеціальні барвники з низькою показником власної ремісії. Але таке маскування і раніше залишалося недостатнім, що спричинило подальші дослідження в цій області. Сьогодні на ринку представлена ​​військова амуніція, яка забезпечує максимальну маскування випромінювання тіла людини під прицілом приладів нічного бачення.

 

Переваги військового екіпірування і спорядження з IRR

 

Мілітарі індустрія жваво відгукнулася на потреби військових, і в даний час на ринку представлений широкий асортимент виробів з IRR. Ось тільки вартість подібного спорядження від європейських виробників, як і раніше залишається досить високою для українських військовослужбовців. Вітчизняний виробник Velmet Armor System пропонує тактичне спорядження з оптимальним показником ІК-ремісії за вигідними, економічно обґрунтованими цінами, доступними для широкого кола споживачів.

 

Наше спорядження:

  •  Залишається непоміченим під прицілом приладів нічного бачення.
  •  Виготовлено з оригінальною тканини Cordura IRR, що визначає прекрасні споживчі властивості виробів.
  •  Відрізняється високими показниками надійності і довговічності, стійкістю до негативних факторів навколишнього середовища.
  •  Радує прекрасним співвідношенням ціни і якості!

 

Ми робимо високі технології доступнішими, щоб зберегти найважливішу цінність - людські життя!

Velmet опубликовано Velmet