Facebook Pixel
0

Технології

Класифікація бронежилетів за ДСТУ 8782:2018, NIJ 0101.06.
27.02.2021
Класифікація класу захисту бронежилету визначається згідно стандартів ДСТУ 8782:2018, NIJ 0101.06  Клас захисту визначається типом і характеристиками кулі (вражаючого елементу), на протистояння яким розрахований бронежилет. І в статті розглянемо класи (рівні) захисту по даному стандарту.М'який бронежилетМ'який бронежилет (Тип-А) - це м'які захисні матеріали, які гнучкі та вигинаються в різних напрямках. У куленепробивних жилетах ми зазвичай бачимо м'яку броню в бронежилетах на рівнях IIA, II і IIIA NIJ проти стрілецької зброї.Балістичні пластини (тверда броня)Тверда броня або балістичні п..
Британський стандарт HOSDB 2007
26.02.2021
Британський стандарт HOSDB 2007 використовується з 2007 року і це стандарт який будуть використовувати в Англії протягом багатьох років. Цей стандарт направлений на захист життя поліцейських Британії.Зверніть увагу, що в липні 2017 року HOSDB Standard 2007 було переглянуто і замінений на HOSDB Standard 2017.HOSDB 2007 має 7 різних рівнів захисту, для м'якої броні й балістичних жорстких броньованих листів. Нижче наводиться опис «завдань», для яких можна використовувати різні рівні захисту:HG1 / AЦе найнижчий рівень балістичного захисту для бронежилета. Цей рівень рекомендується використовувати ..
ДСТУ 8782:2018
05.01.2021
Головною характеристикою бронежилета є клас захисту. На даний момент виробники України повинні орієнтуватися на єдиний стандарт класифікації класів балістичного захисту - ДСТУ 8782:2018. Клас захисту визначається типом і характеристиками кулі (вражаючого елементу), на протистояння яким розрахований бронежилет. І в статті розглянемо класи (рівні) захисту по даному стандартуДСТУ 8782:2018Клас захистуКалібр захисту ураженняТип та умовне позначення куліМаса кулі, гДистанція обстрілу, мШвидкість кулі, м/с19 х 18 мм, (9 mm Makarov)**9 х 19 мм, (9 mm Luger, 9mm Para(bellum), 9 x 19 (mm)**Пст. (57-Н-1..
Тактична система кріплення S.P.A.R.K.®
29.04.2020
Адаптивна система кріплення S.P.A.R.K. (абревіатура від «Speed Pouch Attachment and Replacement Kit», в перекладі – «набір для швидкого кріплення та заміни підсумків») є запатентованою розробкою компанії  ВЕЛМЕТ.  Дана система є повністю сумісною з «класичною» системою MOLLE/PALS і використовується в тих ситуаціях де потрібна швидка заміна або скидання спорядження (аптечок, підсумків, модульних панелей, тощо). Система виготовлена з міцних й еластичних полімерів, стійких до механічних та зміни температур. S.P.A.R.K...
Основні світові класи балістичного захисту
30.11.2019
Головною характеристикою бронежилета є клас захисту. На жаль, до сих пір відсутня єдина загальновизнана світова система класифікації. Виробники України орієнтувалися на ДСТУ В 4103-2002. Клас захисту визначається типом і характеристиками кулі (вражаючого елементу), на протистояння яким розрахований бронежилет. Але ми в статті розглянемо класи захисту з Європи, США, Німеччини, Великобританії, КНР ДСТУ В 4103-2002 Клас захисту Засіб ураження Тип кулі Маса (г) Швидкість (м/с) Спеціальний Холодна зброя - - Енергія удару - 40 Дж 1 Пістолет ПМ, 9х18 мм, патрон 57-..
Як визначити обсяг рюкзака в літрах?
15.11.2019
Як визначити обсяг рюкзака в літрах? Класифікація рюкзаків по літражуІснує дуже простий і легкий спосіб визначити обсяг рюкзака в літрах. Для цього необхідно виміряти лінійні розміри, а саме - висоту, ширину і глибину рюкзака, потім перемножити ці три величини. Отриманий результат і буде об'ємом рюкзака в кубічних сантиметрах або метрах (залежить від одиниці виміру взятої за базову).   Наприклад:    Габаритні розміри рюкзака: висота 0,60м, ширина 0,33м, глибина 0,22м =>   Об’єм рюкзака =  0,60* 0,33 * 0,22 = 0,043куб.м.   Знаючи, що 1к..
MaWka CAMO
27.06.2019
MaWka CAMO - Технологія загального розмиття силуету використовує ефект злиття для маскування бійця в найрізноманітніших умовах. Розробка даної системи маскування базується на особливостях сприйняття людиною візуальних об’єктів. При створенні малюнку враховувалися механізми роботи зорових аналізаторів зовнішнього середовища та головного мозку – те, як людина сприймає колір та форму. Головною особливістю камуфляжу Мавка є зональне розмиття силуету за рахунок наявності декількох шарів з відображеними тінями, що створюють ефект розривання площини. Камуфляж дублює коефіцієти відбиття інфрачервоних ..
Штурмовий альпінізм
13.11.2018
Спорядження для тактичного альпінізму: термін експлуатації та поради покупцямТактичний альпінізм належить до операцій підвищеної небезпеки,оскільки пов’язаний з ризиком падіння з великої висоти. Саме тому використання якісного та надійного альпіністського спорядження є однією з перших обов’язкових вимог. Сьогодні нерідкі випадки, коли навіть досвідчені профі нехтують елементарними вимогами зберігання та вилучення спорядження для тактичного альпінізму, що призводить до трагічних наслідків. Дотримання нескладних правил допоможе вам бути завжди впевненим у своєму спорядженні, а значить – ..
Laser Cut
23.10.2018

Лазерне різання вважається інноваційним видом розкроювання та обробки матеріалів, головними перевагами якого є  бездоганна точність та економічність.   В основі технології є використання надпотужного лазеру в якості джерела енергії. Лазерна різка сумісна з будь-якими матеріалами, незалежно від їх хімічних та теплофізичних характеристик.

Українська компанія «ВЕЛМЕТ» використовує лазерне різання при роботі з хайполоном і тканиною.

Мішені: види та особливості застосування
08.10.2018
Однією з важливих навичокспівробітників особистої охорони та охорони об’єктів є надшвидке реагування. Цепередбачає систематичне  відпрацюваннявмінь у найрізноманітніших змодельованих ситуаціях (у коридорах та транспорті,під час автомобільного ескорту, в натовпі людей та інше). Для облаштуваннятактичних об’єктів використовується сучасне мішенне обладнання, яке імітує супротивника, колег, заручника тасторонніх осіб. Конструкція мішені повторює одну або декілька ключових ознакреальної цілі – від розміру і форми до швидкості та способу пересування. Длявідпрацювання техніки стрільби у співробі..