• 0

Технології

MaWka CAMO
27.06.2019
MaWka CAMO - Технологія загального розмиття силуету використовує ефект злиття для маскування бійця в найрізноманітніших умовах. Розробка даної системи маскування базується на особливостях сприйняття людиною візуальних об’єктів. При створенні малюнку враховувалися механізми роботи зорових аналізаторів зовнішнього середовища та головного мозку – те, як людина сприймає колір та форму. Головною особливістю камуфляжу Мавка є зональне розмиття силуету за рахунок наявності декількох шарів з відображеними тінями, що створюють ефект розривання площини. Камуфляж дублює коефіцієти відбиття інфрачервоних ..
13.11.2018
Спорядження для тактичного альпінізму: термін експлуатації та поради покупцямТактичний альпінізм належить до операцій підвищеної небезпеки,оскільки пов’язаний з ризиком падіння з великої висоти. Саме тому використання якісного та надійного альпіністського спорядження є однією з перших обов’язкових вимог. Сьогодні нерідкі випадки, коли навіть досвідчені профі нехтують елементарними вимогами зберігання та вилучення спорядження для тактичного альпінізму, що призводить до трагічних наслідків. Дотримання нескладних правил допоможе вам бути завжди впевненим у своєму спорядженні, а значить – ..
Laser Cut
23.10.2018

Лазерне різання вважається інноваційним видом розкроювання та обробки матеріалів, головними перевагами якого є  бездоганна точність та економічність.   В основі технології є використання надпотужного лазеру в якості джерела енергії. Лазерна різка сумісна з будь-якими матеріалами, незалежно від їх хімічних та теплофізичних характеристик.

Українська компанія «ВЕЛМЕТ» використовує лазерне різання при роботі з хайполоном і тканиною.

Мішені: види та особливості застосування
08.10.2018
Однією з важливих навичокспівробітників особистої охорони та охорони об’єктів є надшвидке реагування. Цепередбачає систематичне  відпрацюваннявмінь у найрізноманітніших змодельованих ситуаціях (у коридорах та транспорті,під час автомобільного ескорту, в натовпі людей та інше). Для облаштуваннятактичних об’єктів використовується сучасне мішенне обладнання, яке імітує супротивника, колег, заручника тасторонніх осіб. Конструкція мішені повторює одну або декілька ключових ознакреальної цілі – від розміру і форми до швидкості та способу пересування. Длявідпрацювання техніки стрільби у співробі..
IRR (інфрачервона ремісія) в дії
24.01.2018

Прилади нічного бачення - високотехнологічне обладнання, яке активно застосовується у всьому світі при виконанні тактичних і бойових завдань в умовах обмеженої видимості, характерних для темного часу доби. Наявність таких просунутих пристроїв на озброєнні у противника обумовлює необхідність створення і використання армійської екіпіровки, вирішує завдання маскування в ближній інфрачервоній спектральній області. Тобто, основною метою створення матеріалів з IRR є відображення фігури бійця і тактичного спорядження «розбитим» на частини, без чіткого відображення контурів.

Модульна система кріплення спорядження MOLLE (PALS)
26.12.2017

В описах тактичного спорядження, плитоносок, армійської уніформи досить часто зустрічається абревіатура MOLLE, якої, в свою чергу підміняється маловідома у нас, але активно застосовується в Америці і країнах Європи - PALS. В результаті, при виборі тактичного спорядження іноді виникає плутанина, яку ми вирішили прояснити, по поличках розклавши відомості про одну з кращих в своєму класі модульною системою.

Плитоноски Plate Carrier Perun – надійний захист від куль!
06.12.2017
Війна з агресором міцно увійшла в українські реалії, що зробило особливо актуальним питання індивідуального захисту бійців, які щодня виконують тактичні, розвідувальні, бойові завдання на сході нашої країни. У перший рік конфлікту чимало бійців отримали травми і пішли з життя тільки через відсутність ефективних статичних і динамічних засобів броне захисту. Бажання допомогти захисникам наштовхнуло багатьох українських виробників тактичної одягу і спорядження на створення плитоносок нового зразка з максимально полегшеною і оптимізованої конструкцією. Однією з розробок, представлених сього..