• 0

Стегнові платформи

Попереднє замовлення
Кобура стегнова DLH-1 Ranger Green
905 грн.
SALE -41%
Тактична стегнова платформа Р-01 Black
390 грн. 230 грн.

Стегнові платформи використовується для перенесення додаткового спорядження, яке постійно повинно бути «під рукою» військовослужбовця. С кожним роком обсяг спорядження армійців збільшується, тому воно не завжди може розміститися на тактичному ремені або ж на системі розвантаження. Саме для таких випадків створена тактична стегнова платформа.  Продумана конструкція забезпечує надшвидкий доступ до необхідного спорядження, зі збереженням при цьому можливості вільного переміщення без обмеження рухів та дискомфортних відчуттів. На стегнових платформах розміщується медична аптечка, кобура, додаткові підсумки та інші аксесуари.

Основним матеріалом слугує міцна тканина зі структурних нейлонових волокон (Cordura). Тканина відрізняється оливо- та водовідштовхувальними характеристиками, завдяки спеціальному поліуретановому покриттю. Порівняно з  аналогами, кордура вдвічі стійкіша до тертя та інтенсивних механічних впливів. Платформа на стегно обладнана надійною італійською фурнітурою (бренд 2 М), має функціональні текстильні замки-липучки компанії Alfatex (Бельгія). В нашому інтернет-магазині можна купити платформу стегнову різних кольорів - Coyote Brown, Ranger Green, Black, MultiCam.

Нашиті кріплення MOLLE призначені для навішування різноманітних підсумків, кобури та будь-якого тактичного спорядження (яке адаптоване до системи МОЛЛЕ). Стегнова платформа-кобура оснащена фастекс-замком для швидкого від’єднання або закриття. Текстильна тасьма м’яко огинає ногу та не «ковзає» завдяки прогумованій поверхні. Внутрішня частина виробу обшита трикотажною сіткою, яка не перешкоджає природній вентиляції і приємна на дотик. Платформа на стегно надійно тримається у потрібному положенні і майже не відчувається завдяки компактній формі.

Інтернет-магазин VELMET пропонує тільки якісне тактичне обладнання, яке відповідає всім міжнародним стандартам. На всю продукцію є сертифікати відповідності, а ціна армійського спорядження вигідно відрізняється від пропозицій зарубіжних і вітчизняних компаній. Продуманий інтерфейс сайту дозволяє за короткий час знайти необхідну модель. На сторінці кожного виробу представлений опис та фото в різних ракурсах. Наші менеджери готові відповісти на всі актуальні питання.