• 0
CB.019.001.E

Камербанди до чохла для бронепластин Perun 3 Ranger Green

451 грн.
Колір
Попереднє замовлення

Еластичні камербанди (комплект) до чохла для бронепластин Perun 3 Ranger Green — знімні елементи, що забезпечують зручну та надійну фіксацію Plate Carrier у оптимальному відносно тулубу користувача положенні. Каркас камербанду виконаний у вигляді трьох рядів поєднаних між собою еластичних стрічок, що сумісні із універсальною системою кріплення MOLLE (для зручного розміщення додаткового тактичного спорядження).

Камербанди до чохла для бронепластин Perun 3 представленої моделі оснащено пряжками типу «фастекс», які забезпечують можливість швидкого одягання та скидання плитоноски із дотриманням шумової дисципліни. Камербанди еластичні до плитоноски Perun III, купити які за вигідною ціною від виробника можна в нашому інтернет-магазині, вирізняються гарним співвідношенням комфорту та функціональності, гідними споживчими якостями!

Характерні особливості комплекту еластичних камербандів до плитоноски Perun 3 Ranger Green

  • Використовуються з Чохлом для бронепластин (Plate Carrier) Perun 3 Ranger Green
  • Виконані у формі еластичного каркасу сумісного з системою MOLLE, що передбачає можливість надійної фіксації додаткового тактичного спорядження.
  • У виробі реалізована ефективна система регулювання об’єму плитоноски Perun 3 з урахуванням індивідуальних особливостей фігури користувача (10 положень).
  • Матеріали — основна тканина Cordura® 500D; фурнітура (виробник — 2М, Італія); текстильні застібки Velcro® (виробник — Alfatex, Бельгія).
  • Додаткова обробка матеріалів  — IRR (забезпечує непомітність елементів модульної системи Plate Carrier у ІЧ-спектрі); DWR (запобігає просоченню основного матеріалу вологою, оливою).
  • Вага, г — 300.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
Попереднє замовлення
Камербанд бронежилета Перун 3 Ranger Green
451 грн.