• 0

Елементи модульних систем

SALE -35%
Панель модульна UFCP -1 Ranger Green
713 грн. 463 грн.
SALE -35%
Панель передня АМ-01М Ranger Green
890 грн. 579 грн.
Попереднє замовлення
Камербанд базовий швидкорозстібний Perun 3 Ranger Green
980 грн.
SALE -33%
Камербанд бронежилета Перун 3 Black
451 грн. 300 грн.

Елементи модульних систем від українського бренду Velmet тепер можна придбати зробивши усього декілька кліків мишкою! Це чудова новина для тих, хто бажає створити свою, індивідуальну добірку тактичного спорядження та аксесуарів в стилі мілітарі. Також ми пропонуємо інші товари за вигідними цінами від виробника!

Навіщо потрібні елементи модульних систем?

Під час виконання тактичних та бойових завдань, а також походів на далекі відстані, виїздів на навчальні полігони, важливо щоб усе необхідне завжди було під рукою. Не обійтися в умовах реального бою й без додаткового броньового захисту. Саме тому ми вирішили включити до асортименту продукції сумки для гідросистеми, особистих речей, а також пояси камербанди, функціональність й надійність яких припали до душі вже багатьом українським військовим та учасникам добровольчих батальйонів.

У цьому розділі до уваги споживачів представлена сумка для гідросистеми оптимального розміру з відділенням для транспортування додаткових речей. Безумовно, цей аксесуар є гідною альтернативою класичних пластикових і металевих армійських фляг, що часом буває непросто вийняти з рюкзака, особливо коли знаходишся у надскладних умовах. Аксесуар кріпиться до плитоноски або чохлу бронежилета за допомогою універсальної системи кріплення.

Варті пильної уваги людей, що посвячені у військову доктрину, й розвантажувальні пояси-камербанди. З їх допомогою можна легко відрегулювати обсяг бронежилета та надійно закріпити будь-які підсумки. Пропонуємо вашій увазі базовий та жорсткий камербанди для Перун-3, виготовлені з тканини Cordura, що вирізняється серед інших матеріалів високою міцністю й зносостійкістю. Надалі ми плануємо доповнити цей розділ іншими корисними елементами модульних систем.

Придбати тактичне спорядження в Україні

Плануєте придбати пояс-камербанд в Україні? В інтернет-магазині Velmet ви обов'язково доберете все необхідне спорядження, здатне найкращим чином задовольнити вашим індивідуальним потребам.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці роздрібним й оптовим клієнтам. Можлива організація доставки товарів з Хмельницького в інші регіони України. Ви обираєте перевізника – ми передаємо йому ваше замовлення!