Facebook Pixel
0
G-3.H.017.001

Кішка розкладна трьохпроменева

485 грн.
В наявності
Оплата частинами

Кішка розкладна трьохпроменева – надійний, довговічний, функціональний тактичний інструмент від розробників прогресивного українського бренду Velmet. Обладнання дозволяє виконувати широкий спектр завдань під час просування ділянками пересіченої місцевості. Інструмент протестований в умовах реального часу та відмінно показав себе в екстремальних ситуаціях.

Переваги кішки розкладної трьохпроменевої

Кішка розкладна з трьома променями від розробників Velmet Armor Systemсучасний тактичний інструмент, що має ряд вагомих переваг, серед яких:

  • Компактний розмір. При виконанні важливих тактичних завдань і під час тривалих туристичних експедицій на рахунку кожен сантиметр простору військового або похідного рюкзака. Саме тому наші конструктори надали контейнеру з променями максимально компактний розмір, щоб в складеному вигляді інструмент без проблем можна було розмістити в кишені, підсумку для ручних гранат, прикріпити до тактичного ременя або РПС.
  • Довговічність. Промені й контейнер виготовлені з міцної сталі 40Х, що піддається загартуванню за особливою технологією та проходить процедуру хімічного оксидування. Ціна, що встановлена в нашому віртуальному військторзі на кішку розкладну чотирипроменеву, відповідає високій якості тактичного інструменту, який здатен протягом багатьох років бездоганно виконувати покладені на нього функції.
  • Надійність й ефективність. Промені кішки влаштовані таким чином, що забезпечують надійне зчеплення, не залишаючи жодних слідів на поверхнях. Тактичний інструмент, що представлений в нашому інтернет-магазині, можна сміливо використовувати для переміщення різних предметів. Щоб перевести кішку з похідного в робоче положення вистачить декількох хвилин!

Характеристики виробу

Комплектація

контейнер – 1 шт., промені – 3 шт.

Матеріал

загартована сталь 40Х

Габаритні розміри:

- загальна довжина

72 мм

- довжина променів

47 мм

Колір

чорний, з фірмовим логотипом

Вага

135 г

 

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
485 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2