• 0
G-4H.017.002

Кішка розкладна чотирипроменева

деньгод.хв.сек.
675 грн. 900 грн. -25%
В наявності

Кішка розкладна, придбати яку ви маєте змогу користуючись зручним функціоналом інтернет-магазину Velmet.ua, складається з ергономічної форми контейнера та чотирьох коротких променів.

Переваги кішки розкладної чотирипроменевої

Кішка розкладна з чотирма променями від розробників Velmet Armor System – сучасний тактичний інструмент, що має ряд вагомих переваг, серед яких:

  • Компактний розмір. При виконанні важливих тактичних завдань і під час тривалих туристичних експедицій на рахунку кожен сантиметр простору військового або похідного рюкзака. Саме тому наші конструктори надали контейнеру з променями максимально компактний розмір, щоб в складеному вигляді інструмент без проблем можна було розмістити в кишені, підсумку для ручних гранат, прикріпити до тактичного ременя або РПС.
  • Довговічність. Промені й контейнер виготовлені з міцної сталі 40Х, що піддається загартуванню за особливою технологією та проходить процедуру хімічного оксидування. Ціна, що встановлена в нашому віртуальному військторзі на кішку розкладну чотирипроменеву, відповідає високій якості тактичного інструменту, який здатен протягом багатьох років бездоганно виконувати покладені на нього функції.
  • Надійність й ефективність. Промені кішки влаштовані таким чином, що забезпечують надійне зчеплення, не залишаючи жодних слідів на поверхнях. Тактичний інструмент, що представлений в нашому інтернет-магазині, можна сміливо використовувати для переміщення різних предметів. Щоб перевести кішку з похідного в робоче положення вистачить декількох хвилин!

Придбати тактичний інструмент в Україні

Компанія Velmet  – прогресивний український бренд, що спеціалізується на випуску та реалізації мішеневого обладнання, тактичної одягу та спорядження, елементів бронезахисту, тактичних сумок і рюкзаків. Ми зробили все можливе щоб максимально оптимізувати витрати на виробництво та зберігання товарів, тому тепер маємо можливість запропонувати українському споживачеві якісні та довговічні вироби за доступними, економічно обґрунтованими цінами.

Якщо ви бажаєте придбати кішку розкладну чотирипроменеву в Україні не вдаючись у серйозні витрати, сміливо обирайте тактичний інструмент в інтернет-магазині Velmet.ua. Наша продукція відповідає світовим стандартам якості, а її вартість не завдасть серйозного удару по вашому гаманцю!

Характеристики виробу

Комплектація

контейнер – 1 шт., промені – 4 шт.

Матеріал

загартована сталь 40Х

Габаритні размері:

- загальна довжина

131 мм

- довжина променя

74 мм

Колір

чорний, з фірмовим логотипом

Вага      

340 г

 

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
SALE -25%
Кішка розкладна чотирипроменева
900 грн. 675 грн.