• 0
VDB.017.001

Ремінь тактичний DUTY BELT VDB1

301 грн.
Розмір виробу
В наявності

Ремінь тактичний DUTY BELT призначений для професійного використання представниками силових структур – військовими, охоронниками, поліцейськими. Виріб ідеально підійде для переносу кобури зі зброєю, підсумки, наручників, ліхтаря та т.п.

Пояс виготовлений з  інноваційної тканини Cordura (яку отримують з надміцних нейлонових ниток жорсткого плетіння). Перевагою даного типу тканини є подвійний опір до тертя, здатність витримувати значні механічні навантаження, високі характеристики довговічності. Неперевершена міцність матеріалу вдало поєднується з його легкістю та гнучкістю. Завдяки цьому тактичні ремені не деформуються та не дають усадку, зберігають свій яскравий колір. Зверху тканина має спеціальне водо- та брудовідштовхуюче покриття. В якості підкладки використовується ворсиста велкро тканина, яка добре підходить для кріплення до розвантажувальних ременів.

Пластикова пряжка-фастекс має надійний фіксатор потрійного захисту, тому такий пояс випадково ніколи не розкриється. Виробником передбачена можливість регулювання довжини поясу. На сьогоднішній день ремені VELMET випускаються у трьох розмірах (small, medium, large). В залежності від цього максимальна довжина виробу варіюється в межах 80-110 см. Завдяки спеціальній обробці дана модель тактичних поясів має захист від інфрачервоного випромінювання.

Серед основних переваг:

  • Виготовлений з суперміцної тканини Cordura, яка витримує значні навантаження та міцних нейлонових тасьм.
  • Пояс легкий та гнучкий, дуже комфортний у використанні.
  • Потрійний фіксатор пряжки.
  • Можливість купити пояс тактичний в декількох розмірах.
  • Захист від ІЧ випромінювання.
  • Регульована довжина.
  • Вигідна ціна поясу тактичного, адже виробник завжди пропонує найнижчу вартість.

Відвідавши наш інтернет-каталог, можна  купити ремені тактичні в Україні вигідно та з гарантією справжності бренду. Наші досвідчені співробітники готові надати безкоштовні консультації на запитання стосовно конкретного товару та умов його придбання, допомогти підібрати найкращий варіант. Вся продукція торгової марки «Велмет» виготовляється з використанням матеріалів найвищої якості та сучасних технологій. Лояльна цінова політика нашої компанії та бездоганне дотримання міжнародних стандартів  вдало поєднуються з прагненням до інновацій та експериментів. Саме тому наш каталог постійно оновлюється та пропонує найактуальніші моделі.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті