• 0
VBB.019.001

Ремінь тактичний Battle Belt VBB1 Ranger Green

2 300 грн.
Розмір виробу
Колір
В наявності

Ремінь тактичний Battle Belt  Ranger Green розроблений відомою українською торговою маркою VELMET. Це зручна та практична військова амуніція для перенесення необхідного мінімуму спорядження. Дана модель тактичного поясу користується попитом у представників силових структур, а також – у прихильників активних видів відпочинку (мисливців, рибалок, туристів). Продумана конструкція поясу добре підходить для кріплення вторинної збройної системи (пістолету) з боєкомплектом, ножів, одного або кількох магазинів первинної збройної системи, невеликої медичної аптечки, однієї або декількох підсумок та т.п.

Основна деталь поясу має анатомічну форму та виготовлена з суцільного полотна. Це допомагає не обмежувати рухи при будь-якому рівні навантаження. Два ряди чарунок утворені за допомогою з’єднання міцних нейлонових тасьм, в якості основного матеріалу використовується тканина  Cordura® 500D, яка поєднується з якісною італійською фурнітурою. Пояс тактичний Battle Belt  має захисне водо- та брудовідштовхуюче  покриття. Матеріал не вигоряє на сонці, добре переносить прання та вплив крайніх температур. Завдяки спеціальній IRR обробці ремінь Батл Белт від ВЕЛМЕТ є невидимим в інфрачервоному світлі.

Серед основних переваг ременя тактичного кобра Battle Belt VBB1 Ranger Green:

  • Ергономічна форма забезпечує високу мобільність.
  • Міцні матеріали здатні витримувати інтенсивні механічні навантаження.
  • Амортизуюча сітчаста підкладка.
  • Ремінь комфортний в користуванні, рівномірно розподіляє навантаження на стегна та поперек.
  • Захист від інфрачервоного спектра променів.

В онлайн каталозі магазину VELMET можна швидко вибрати та вигідно купити пояси тактичні в Україні. Як компанія-виробник ми завжди пропонуємо найнижчі ціни на свою продукцію. Формат роботи віртуального магазину дозволяє мінімізувати штат працівників та заощадити на оплаті оренди. Саме тому ви можете купити амуніцію військову за доступними цінами. Ми співпрацюємо з найпопулярнішою службою доставки (Нова Пошта), тому отримати своє замовлення ви зможете у найкоротший термін!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті