Facebook Pixel
0

Універсальні підсумки

Sale
-15%
Горизонтальний  утилітарний підсумок UP-01 V-Camo
Sale
-15%
Горизонтальний утилітарний підсумок UP-01LC Black
Sale
-15%
Підсумок утилітарний вертикальний S LC Black
Sale
-25%
Підсумок  універсальний  V-Flex FM-L Black
Sale
-25%
Підсумок  універсальний  V-Flex FM-M Ranger Green
Sale
-25%
Підсумок універсальний  V-Flex FM-S Ranger Green
NEW
Підсумок саперний М Coyote

Підсумки універсальні призначені для зберігання та перенесення різноманітних речей невеликого розміру: інструментів, дрібного спорядження, документів, мобільних телефонів і навігаційних пристроїв, предметів першої меддопомоги, кишенькових ліхтарів та іншого. Продумана конструкція виробу робить можливим швидкий доступ до елементів індивідуальної екіпіровки.

В інтернет-магазині VELMET можна вибрати та купити підсумки утилітарні 2 видів:

  • Горизонтальні
  • Вертикальні

Всі моделі виготовлені з інноваційної нейлонової тканини Cordura, яка складається з надміцних волокон різної товщини. Основними перевагами матеріалу є його велика стійкість, мала вага, довговічність, резистентність до впливу сонячних променів, води та бруду (завдяки спеціальному DWR покриттю). Тактичний підсумок є невидимим для тепловізорів,  так як має IRR захист від інфрачервоного випромінювання.

Виробник використовує якісну фурнітуру від відомого польського бренду Alpha Technology. За допомогою системи кріплення MOLLE підсумок міцно фіксується на армійському спорядженні. Вхідний отвір закривається паракодом з нейлону і фастекс-пряжкою. Завдяки кріпильним елементам підсумок універсальний можна навішувати на бронежилети, рюкзаки та похідні сумки або ж навіть на військову уніформу. Це дуже зручно для солдата, який має можливість адаптувати стандартний виріб під свої власні потреби. Можна розташувати підсумок з лівого чи правого боку (останній варіант рекомендується для ліворуких),  наповнити його найрізноманітнішими предметами. Наявність дренажного отвору внизу сумки сприяє швидкому відведенню води (при переправах через водойми, проливному дощі). Підсумок універсальний з кріпленнями має напівжорстку основу, що амортизує механічні удари та захищає вміст сумки від пошкодження.  

Відвідавши наш інтернет-каталог, можна вигідно та швидко купити підсумок горизонтальний або ж вертикальний. Всі моделі доступні в декількох кольорових рішеннях - Coyote Brown, Ranger Green, MultiCam, Black. Скориставшись зручними та інтуїтивно зрозумілими налаштуваннями сайту, кожен зможе обрати необхідний товар та оформити онлайн-замовлення.  При необхідності консультанти інтернет-магазину VELMET нададуть розширену інформацію про виріб, допоможуть обрати необхідну модель з врахуванням ваших побажань та умов експлуатації.