Facebook Pixel
0

Підсумки для магазинів

Sale
-58%
Підсумок для магазинів АК закритий FM-1 SF Coyote
Sale
-60%
Підсумок під магазини АК / AR FM-1 SF Coyote
Sale
-25%
Підсумок під магазини AR відкритий FM-SF-G LC Coyote
Sale
-25%
Підсумок AK полімерний PFM-1 Black
Sale
-25%
Підсумок під магазини AR відкритий FM-SF-G Ranger Green
Sale
-25%
Підсумок подвійний відкритий DMP-1 Black
Sale
-25%
Підсумок універсальний снайперський 308/20 FM-1 Coyote
Sale
-25%
Підсумок АК / АР відкритий подвійний FM-2 SF Ranger Green
Sale
-25%
Підсумок для магазинів СВД SM-1 Coyote

Сьогодні підсумки під магазини вогнепальної зброї користуються високим попитом не тільки серед представників силових структур, але й серед прихильників таких популярних ігор як пейнтбол та страйкбол. Це зручне і компактне тактичне спорядження, яке використовується для зберігання та перенесення пустих та оснащених боєкомплектів до зброї типу АК (АКМ, М).  Продумана конструкція тактичного підсумку забезпечує простий і швидкий доступ до магазину. За допомогою універсальної системи MOLLE здійснюється надійне прикріплення армійських підсумків до бронежилету, розвантажувального поясу, рюкзаку або сумки. Дана система доволі проста та складається з нейлонових строп і планок, які утворюють міцне з’єднання. У такий спосіб можна навісити підсумок навіть на військову форму, від грудної зони до поясу чи стегна. Це забезпечує максимальну зручність та індивідуальну адаптацію стандартного виробу для потреб кожного військовослужбовця.

В інтернет-магазині VELMET можна купити підсумок під магазин двох типів:

  • відкритий
  • закритий

У продажу наявні також підсумки на 2 магазини, ціна яких вигідно відрізняється від вартості іноземних та вітчизняних аналогів.

Виріб використовують як у відкритому, так і в закритому вигляді. Закривши клапан на велкро-липучку, ви будете впевнені у захисті свого спорядження від пилу, бруду і дрібних механічних пошкоджень. З заправленим всередину підсумка клапаном вивільнення магазину відбувається більш зручно та оперативно.

Використання напівжорсткої конструкції та міцних застібок сприяє надійній фіксації магазинів, які не випадуть навіть при стрибках з парашутом. Бічні полімерні панелі здатні витримати значні механічні впливи та температурні перепади в діапазоні -60С…. +60С. Армійський підсумок для магазину виготовлений з надстійкого матеріалу Cordura,  який вдало доповнюється бельгійськими текстильними застібками Velcro і полімерними панелями власного виробництва. Тканина має DWR захист від води та оливи, а також – IRR захист від інфрачервоного світла (що робить  підсумок непомітним для тепловізорів). У нижній частині знаходяться дренажні отвори для відводу вологи та дрібного піску.

Інтернет-магазин VELMET пропонує армійську екіпіровку за найнижчими цінами, адже є офіційним виробником. По своїй якості наша продукція не поступається зарубіжним аналогам, а її вартість є більш лояльною.