• 0

Органайзери

SALE
дн.год.хв.сек.
Підсумок адміністративний AP-SF Black
218 грн. 185 грн.
SALE
дн.год.хв.сек.
Підсумок адміністративний AP-SF Coyote
218 грн. 185 грн.
SALE
дн.год.хв.сек.
Підсумок адміністративний AP-SF Multicam
243 грн. 207 грн.
SALE
дн.год.хв.сек.
Підсумок адміністративний AP-SF Ranger Green
218 грн. 185 грн.
SALE
дн.год.хв.сек.
Підсумок адміністративний малий Coyote
318 грн. 270 грн.
SALE
дн.год.хв.сек.
Підсумок під бічну бронеплиту з органайзером Ranger Green
417 грн. 354 грн.
SALE
дн.год.хв.сек.
Тактичний органайзер Mini - Coyote
410 грн. 349 грн.
SALE
дн.год.хв.сек.
Тактичний органайзер для документів Coyote
750 грн. 638 грн.
SALE
дн.год.хв.сек.
Тактичний органайзер для документів Multicam
999 грн. 849 грн.
SALE
дн.год.хв.сек.
Тактичний органайзер для документів Ranger Green
750 грн. 638 грн.

Адміністративні підсумки в Україні користуються великою популярністю як серед представників силових структур, так і у звичайних громадян. За допомогою цього компактного та зручного елементу екіпіровки можна зберігати та переносити дрібні речі та документи, будучи впевненим в їх надійному захисті. Адмінка універсальна (органайзер) підходить для використання як в умовах польових навчань і бойових дій, так і у повсякденному житті. Купити підсумок тактичний рекомендується військовим і поліцейським, представникам рятувальних служб, а також – рибакам, мисливцям, туристам і прихильникам екстремальних видів спорту.

Підсумки від компанії VELMET мають ергономічну форму та продуману організацію внутрішнього простору. Це забезпечує високий рівень надійності та комфортне використання. Тильна сторона виробу оснащена модульною системою MOLLE зі спеціальними фіксаторами, що робить можливим прикріплення підсумків на рюкзаки, плитоноски, сумки і ремені.

В якості основного матеріалу використовується надміцний нейлон 500D, з підвищеним рівнем резистентності до вологи та бруду, стійкий до тертя. Матеріал пройшов спеціальну обробку IRR, завдяки чому не розпізнається в інфрачервоному світлі. При виготовленні даного виду спорядження використовувалась італійська фурнітура відомого бренду 2М, текстильні застібки  торгових марок Velcro і Alfatex. В нашому магазині можна купити підсумок-органайзер різних кольорів: MultiCam, Black, Coyote Brown, Ranger Green. Основна кишеня облаштована текстильним замком і еластичніими бічними панелями. В вертикальному відділенні зручно зберігати ліхтарі, мобільні телефони, ножі та інше. Для додаткової фіксації олівців та іншої канцелярії передбачений нейлоновий шнур  у верхній частині тактичного органайзера. Кожна кишеня має дренажні отвори для вентиляції. На фронтальному боці підсумка знаходиться велкро панель, з допомогою якої прикріплюються ідентифікатори та додаткове дрібне спорядження. 

В нашому каталозі представлено декілька моделей підсумків, ціна яких вигідно відрізняється від зарубіжних та вітчизняних аналогів.  Вся продукція виготовляється відповідно до міжнародних стандартів якості та безпеки, що забезпечує її надійність і бездоганні експлуатаційні характеристики. При необхідності менеджери інтернет-магазину Велмет нададуть безкоштовні та змістовні консультації щодо підбору необхідної моделі, з врахуванням ваших потреб і побажань.