• 0

Медичні підсумки

Попереднє замовлення
Аптечка військова S-02 MARIO Black
470 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Аптечка військова S-02 MARIO Coyote
483 грн. 362 грн.
Попереднє замовлення
Аптечка військова S-02 MARIO V-Camo
513 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Армійська аптечка  S-02 MARIO Ranger Green
480 грн. 360 грн.
SALE -22%
дн.год.хв.сек.
Армійська аптечка  S-02 MARIO LC Black
517 грн. 401 грн.
Попереднє замовлення
Армійська аптечка  S-02 MARIO LC Coyote
528 грн.
Попереднє замовлення
Армійська аптечка  S-02 MARIO LC Ranger Green
525 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Аптечка тактична ZA-01S Black
435 грн. 326 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Аптечка тактична ZA-01S Coyote
435 грн. 326 грн.
Попереднє замовлення
Аптечка тактична Мультикам ZA-01S V-Camo
554 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Аптечка тактична ZA-01S Ranger Green
435 грн. 326 грн.
Попереднє замовлення
Підсумок аптечка медична індивідуальна IFAK ZA-02 Black
449 грн.

Сучасне та надійне медичне спорядження є невід’ємною складовою не тільки проведення бойових операцій, але й – різноманітних військових навчань, туристичних переходів, спортивних змагань і т.п. Продукція інтернет-магазину VELMET  виготовлена з якісних матеріалів та пройшла перевірку в найскладніших екстремальних умовах. В нашому онлайн-каталозі можна вибрати та купити тактичні набори медика і різноманітне медичне облаштування:

  • Аптечки медичні індивідуальні - використовуються для зберігання та перенесення «швидкого набору медика» для надання невідкладної допомоги.
  • Підсумки для ножиців - призначені для перенесення спеціальних ножиців, якими здійснюють зняття прорезинених пов’язок по Лістеру.
  • Ноші тактичні - застосовуються для транспортування та евакуації травмованих бійців (а також – цивільних жертв нещасних випадків, спортсменів).
  • Підсумки для турнікету - використовують для зберігання кровоспинних джутів.

Для виготовлення медичного спорядження ми використовуємо суперміцну нейлонову тканину Cordura, надійну фурнітуру італійського та польського виробництва, застібки текстильні Velcro. Завдяки спеціальній захисній IRR обробці  вироби є непомітними в ІЧ променях тепловізорів. DWR покриття гарантує надійний захист від вологи та бруду, надає додаткову стійкість до тертя. Компресійна стрічка з фастекс-замком забезпечує додаткову міцність при з’єднанні армійської аптечки, підсумку для ножиців та іншого обладнання. Продумана організація внутрішнього простору тактичних аптечок вдало поєднує компактні розміри та велику місткість виробу. Конструкція моделей призначена для надшвидкого та легкого доступу до медикаментів або медичних інструментів у випадку екстреної потреби.  У нижній частині підсумків медичних знаходиться спеціальний дренажний отвір для відведення вологи.

 Фіксація підсумків на армійському спорядженні здійснюється з використанням простої та ефективної системи кріплення MOLLE. Якщо більш ранні моделі тактичних аптечок нашого виробництва кріпилися до чохла для бронежилета, підсумків під пластини, рюкзаків, камербандам виключно за рахунок елементів системи Molle, то в нових моделях реалізована оригінальна задумка наших конструкторів - зйомна Velcro-панель, доповнена надійним фастексом. В результаті, боєць отримує можливість максимально оперативного доступу до вмісту медичного підсумку. Панель з липучкою Velcro кріпиться до інших компонентів армійського спорядження за допомогою елементів системи Молле, а сам підсумок можна легко і швидко від"єднати, натиснувши на фастекс і одним ривком зірвати з велкро-панелі.Окрім прямого призначення вироби даної категорії широко використовуються для перенесення та транспортування найрізноманітніших речей, від кишенькових ліхтарів до складних ножів та канцелярії.

В нашому інтернет-магазині можна купити підсумки-аптечки, ноші, підсумки для ножиців і турнікетів у різних кольорах -  Black, Coyote Brown, Ranger Green, MultiCam. Наші менеджери завжди готові надати консультацію про товар та допомогти з його вибором.