• 0

Підсумки

NEW
Штурмова панель ABP-01 Black
1 289 грн.
NEW
Штурмова панель ABP-01 Coyote
1 309 грн.
NEW
Штурмова панель ABP-01 V-Camo
1 664 грн.
Попереднє замовлення
Аптечка військова S-02 MARIO Black
470 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Аптечка військова S-02 MARIO Coyote
483 грн. 362 грн.
Попереднє замовлення
Аптечка військова S-02 MARIO V-Camo
513 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Армійська аптечка  S-02 MARIO Ranger Green
480 грн. 360 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Підсумок для пістолетного магазину  PM-1SF G2 Ranger Green
210 грн. 158 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Підсумок для пістолетного магазину PM-1SF G2 Black
210 грн. 158 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Підсумок для пістолетного магазину відкритий PM-1SF G2 Coyote
210 грн. 158 грн.
SALE -24%
дн.год.хв.сек.
Підсумок для пістолетного магазину відкритий PM-1SF G2 V-Camo
232 грн. 176 грн.

Підсумок – важливий елемент тактичного спорядження військовослужбовців, що доволі часто вимушені виїжджати на навчання та виконувати бойові завдання. Сьогодні на українському ринку представлено багато виробів, виготовлених з якісних синтетичних матеріалів з використанням надійної фурнітури, універсальних систем кріплення, функціональних липучок.

Купівля підсумку: правила розумної економії

Прообразом сучасного тактичного підсумку можна вважати мушкетерський патронаж. Такий доволі простий на вигляд виріб солдати французького королівського полку відкрили для себе ще у глибокому Середньовіччі. Коли на озброєнні армій світу з'явилася вогнепальна зброя, потреба у подібних елементах екіпіровки різко виросла. Сьогодні придбати подсумок в інтернет-магазині можна швидко й просто. Але чи все так гладко у цьому питанні?

На жаль, далеко не всі підсумки, що втрапляють до реалізації на ринках, у стаціонарних та віртуальних торгових точках нашої країни, відповідають високим стандартам якості. Оригінальна продукція від відомих світових брендів коштує дорого, а низькопробні підробки здатні стати непрямою причиною нанесення серйозного удару по здоров'ю бійця. В умовах бойових дій найменше зволікання стає дуже небезпечним, тому всі елементи тактичного спорядження повинні бути підібрані таким чином, щоб нічого не відволікало військовослужбовця від виконання завдання.

Компанія Velmet нещодавно вийшла зі своєю продукцією на український ринок, але вже встигла обзавестися безліччю шанувальників серед військових, учасників добровольчих батальйонів, волонтерських організацій. Ми пропонуємо якісні й довговічні підсумки різного призначення за низькими цінами від виробника. У нашому інтернет-магазині ви прямо зараз можете замовити підсумки:

  • під магазини стрілецької зброї;
  • універсальні під радіостанцію;
  • адміністративні;
  • для турнікета;
  • утилітарні;
  • для розміщення гранат.

У нашому каталозі ви обов'язково знайдете підсумок під магазини, що відповідає вашим потребам. Для виготовлення тактичних аксесуарів ми використовуємо інноваційний матеріал Cordura 600 D IRR й надійну італійську фурнітуру DUE Emme.

Придбати тактичні та військові підсумки в Україні

Щоб купити гідної якості тактичні підсумки в Україні відтепер вам достатньо скористатися зручним функціоналом нашого сайту. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці для роздрібних та оптових покупців. Можлива відправка продукції у будь-який регіон України, крім тимчасово окупованих територій.