Facebook Pixel
0

Новини

Кубок VELMET 2019
07.07.2019
 Спілка Стрільців України та компанія Velmet провели спільний турнір з прикладної/практичної стрільби Кубок «VELMET - 2019»Місце проведення: м.Вишгород, вул.Генерала Кульчицкого 1. Початок традиції покладено. Дякуємо усім учасникам, надіємось на скору зустріч! Особлива подяка всім причетним до організації турніру. ..
ССО України відтепер в міжнародній сім’ї SOF
28.06.2019
 Вперше в історії підрозділ SOF країни, яка не є членом НАТО, успішно пройшов оцінку готовності та відповідності виконувати завдання у складі Сил швидкого реагування НАТО (NRF NATO).Сертифікація українського підрозділу здійснювалась з метою впевненості Альянсу у спроможності підрозділу, що залучається до NRF, виконати весь спектр покладених на нього завдань у ході проведення операцій під проводом НАТО.Під час проведення міжнародних навчань Flaming Sword – 2019, в ході яких проводилось оцінювання (NEL, NATO EVALUATION), українські воїни Сил спеціальних операцій продемонстрували весь спектр..
MaWka CAMO
27.06.2019
MaWka CAMO - Технологія загального розмиття силуету використовує ефект злиття для маскування бійця в найрізноманітніших умовах. Розробка даної системи маскування базується на особливостях сприйняття людиною візуальних об’єктів. При створенні малюнку враховувалися механізми роботи зорових аналізаторів зовнішнього середовища та головного мозку – те, як людина сприймає колір та форму. Головною особливістю камуфляжу Мавка є зональне розмиття силуету за рахунок наявності декількох шарів з відображеними тінями, що створюють ефект розривання площини. Камуфляж дублює коефіцієти відбиття інфрачервоних ..
IWA Outdoor Classics 2019
27.02.2019
Запрошуємо всіх бажаючих завітати до нас на виставку IWA OutdoorClassics 2019, яка буде проходити з 08.03.19 до 11.03.19 у м. Нюрнберг, НімеччинаЗал №9, Стенд №9-246..
ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2018
09.10.2018
VELMET ARMOR SYSTEM ПРЕЗЕНТУЄ НОВИНКИ НА ВИСТАВЦІ ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2018Напередодні Дня захисника України в Києві відкрилася XV Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека - 2018". Свої вироби на ній експонують провідні українські та зарубіжні компанії, які спеціалізуються на виготовленні озброєння та техніки для армії і правоохоронних органів, а також – зброї та захисної екіпіровки для цивільного населення. Виставка триватиме впродовж чотирьох днів, з 9 по 13 жовтня. Місце проведення – Міжнародний виставковий центр на Броварському проспекті. За словами організаторів заходу, цьогоріч к..
Наші милі і відважні захисниці!
07.03.2018
Ми не втомлюємося захоплюватися Вашої сміливістю, витримкою, зібраністю, здатністю завжди підставити плече бойовому побратимові і, звичайно ж, квітучої красою, яку можна порівняти з красою перших весняних квітів! Ви вибрали для себе непростий і тернистий шлях, але ми віримо, що у Вас все вийде і вже дуже скоро в Україну повернуться мир і спокій.Напередодні Міжнародного жіночого дня ми бажаємо вам здоров'я, благополуччя, успіхів на обраному терені, щастя, любові, везіння, відваги, бути твердими в своїх переконаннях і завжди досягати поставлених цілей. Краса в поєднанні з професіоналізмом..
Любі друзі!
27.12.2017
    Ми щиро вітаємо Вас з наступаючими новорічними та різдвяними святами і хочемо в першу чергу побажати миру і добра. У цей непростий для нашої країни час головне не втрачати оптимізм і надію. Бажаємо, щоб відбулася мрія багатьох провести свята в колі друзів і рідних, а після з новими силами віддатися виконання своєї життєвої місії.Ми бажаємо Вам здоров'я і особистого благополуччя, невичерпного потоку сил і енергії, щоб мати можливість принести користь своїй родині і державі. Дякуємо Вам за інтерес і довіру до продукції бренду Velmet Armor System. Саме Ви надихаєте нас на ..