Facebook Pixel
0

Матеріали

Dyneema®
30.12.2020
У 2020 компанія ВЕЛМЕТ почала виготовляти бронеелементи 1-го і 2-го класу захисту по ДСТУ 8782: 2018, а також елементи тактичного захисного спорядження (в т.ч. вибухозахисне) з балістичної тканини Dyneema®.Що таке "Дайнема"? Її переваги, характеристикиDyneema - це волокно з високомолекулярного поліетилену (маркування HPPE), яке проводиться за допомогою унікального процесу синтезу волокон «гель-прядінням», або інакше «гель-формуванням».Dyneema®- це зареєстрована компанією DSM NV торгова марка волокна НПВЩ. Зустрічаються різні назви (скорочення) НВМПЕ високої міцності (Ultra-high molecular weigh..
MaWka CAMO
27.06.2019
MaWka CAMO - Технологія загального розмиття силуету використовує ефект злиття для маскування бійця в найрізноманітніших умовах. Розробка даної системи маскування базується на особливостях сприйняття людиною візуальних об’єктів. При створенні малюнку враховувалися механізми роботи зорових аналізаторів зовнішнього середовища та головного мозку – те, як людина сприймає колір та форму. Головною особливістю камуфляжу Мавка є зональне розмиття силуету за рахунок наявності декількох шарів з відображеними тінями, що створюють ефект розривання площини. Камуфляж дублює коефіцієти відбиття інфрачервоних ..
Velmet Plastix
01.11.2018
     Velmet Plastix – власне виробництво пластикової фурнітури Компанія «Велмет» при виготовленні військового спорядження використовує високоякісну фурнітуру власного виробництва: Вставки жорсткості для тактичних рюкзаків Вставки в підсумки Пряжки на ремені брючні Замки-фастекси для ременів, рюкзаків та сумок В якості основного матеріалу ми використовуємо термопластик нового покоління - поліамід 6 (капролон) та поліамід 66. Беззаперечними перевагами даних матеріалів є їх високі характеристики міцності, зносостійкості, резистентності до дії переважної б..
SSAB
13.10.2018
Історія компанії SSAB почалася в 1978 році, абревіатура бренду перекладається як «шведська сталь». На сьогоднішній день SSAB є одним з найпотужніших сталеливарних підприємств Європи. Відомий бренд має представництва у понад 50 країнах світу і виробляє 8 800 000 тонн сталі на рік. Основним напрямком діяльності компанії є розробка надміцних марок сталі, а також – впровадження технологій з подальшого вдосконалення техніко-експлуатаційних характеристик металів. SSAB – це відомий постачальник товсто- та тонколистового прокату, трубного та рулонного прокату, виробів з конструкці..
VELCRO
13.10.2018
Історія компанії Velcro BVBA починається з 1941 року. Саме тоді її майбутній засновник, швейцарський електротехнік Жорж де Местраль винайшов унікальну застібку-липучку. Інноваційна розробка була офіційно запатентована в середині 50-х років та швидко здобула велику популярність. Контактна стрічка («липучка») працює за принципом реп’яха. Одна її частина складається з мініатюрних гачків, інша – з міні-петельок. Поступово контактні застібки  стали розповсюдженю альтернативою більш традиційним ґудзикам, замкам-молніям, шнуровкам. Сьогодні слово «Velcro» є загальною назвою для за..
Murdock Webbing®
13.10.2018
Історія компанії Murdock Webbing починається з 1936 року. За словами її засновника, Фредеріка Мердока, на відкриття власного бізнесу його надихнула територіальна близькість до містечка Потакет. Саме тут в 1792 році було побудовано першу в Америці фабрику. На початку роботи Murdock Webbing у розпорядженні десяти чоловік було лише два верстати. Підприємство активно розвивалося, свідченням чого є великі обсяги поставок військової амуніції в роки Другої Світової війни та війни у В’єтнамі. Саме тоді компанія починає експерименти з виробництва нового типу строп для військових потреб. З п..
Due Emme (2M)®
13.10.2018
Історія італійської компанії DUE EMME (2M) почалася в 1979 році. Сьогодні це відомий виробник якісної та надійної фурнітури, яка виготовлена виключно з термопластику. Наразі компанія 2М має два великі офіси – в Мілані (маркетинг та відвантаження) та в Брешії (виробничі потужності). Фабрика в Брешії розміщена на площі 2 800 м² та вважається взірцем сучасного виробництва пластикової фурнітури. За передовими технологіями тут працює понад 20 сучасних машин,  виробничі обсяги яких складають від 50 до 350 тонн. Наразі день торгова марка DUE EMME (2M) виготовляє більше, ніж..
Cordura® Nyco - комфорт бавовни і міцність нейлону!
06.03.2018
Cordura® Nyco - інноваційний матеріал від Invista, який в даний час, як і більшість продуктів цієї торгової марки, не має аналогів у всьому світі. Багатьом з нас доводилося стикатися з виробами з тканини Cordura®, яка принесла бренду популярність і визнання серед представників цільової аудиторії (військових, поліцейських, туристів, екстремалів та ін.). Сьогодні ми докладніше розглянемо матеріал Cordura® Nyco, який є гідною альтернативу до полікоттонових і бавовняних тканин, активно використовується для пошиття тактичного і цивільного одягу.Матеріал Cordura® Nyco: особливості технології..
Текстильні застібки Velcro
12.01.2018
Технічний прогрес не стоїть на місці, і щодня в світі відбуваються різноманітні відкриття в тій чи іншій сфері людської діяльності. Якісь винаходи приживаються відразу, інші довгий час залишаються незатребуваними. Текстильна застібка - інновація, яка стала проривом в швейної та взуттєвої індустрії XX століття. Раніше для фіксації елементів одягу і взуття використовувалися блискавки, гачки, гудзики, різні види шнурівки, які далеко не завжди відрізнялися зручністю і практичністю.Прогресивний винахід швейцарського конструктораІсторія винаходу текстильних застібок йде корінням в середину ми..
Матеріал «Cordura»: домисли та факти
29.05.2017
Матеріал «Cordura»: домисли та фактиНерідко на тематичних форумах та в соціальних мережах між опонентами відбуваються жорсткі суперечки щодо «Кордури». Воно й не дивно, адже з моменту початку бойових дій на Сході нашої країни, фірми, що виготовляють підсумки, кобури, рюкзаки, бронежилети стали з’являтись, як гриби після дощу. Весело і одночасно сумно (дуже прикро за наших воїнів і волонтерів, які нерідко натикаються на відверті підробки і просто неякісну продукцію) чути такі фрази - «наша «кордура» краще, ніж у ...», «ми шиємо свої вироби з ОРИГІНАЛЬНОЇ дюпонтовської кордури» і т.п. Ми ..
Hypalon®
01.03.2017
Синтетичний еластомер HYPALON: хімічні властивості, технологія виробництва, область застосування матеріалу Hypalon® - торгова назва поліетиленового еластомеру (поліхлоросульфату), що був розроблений у 50-х роках минулого століття фахівцями корпорації DuPont, яка закріпилася як загальновживане найменування групи матеріалів ХСПЕ. На сьогодні компанія DuPont призупинила випуск матеріалу Hypalon, але технологію взяли на озброєння інші бренди, що постачають на міжнародний ринок модифікації ХСПЕ, які істотно відрізняються за своїми властивостями та сферою застосування. Технолог..