Facebook Pixel
0
TS-B-6.001.001

Мішенева установка Бьянчі "6"

18 164 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішенева установка Бьянчі 6 – якісне та довговічне обладнання від українського бренду Velmet. У процесі розробки цієї мішеневої установки наші конструктори застосували весь свій досвід, знання та вміння. В результаті, нам вдалося створити «вічну» мішень, яка ідеально підходить для постійного використання в умовах професійного тиру або військового полігону і здатна роками з честю витримувати серйозні навантаження.

Переваги мішеневої установки Бьянчі 6

Мішень Бьянчі 6, ціна якої значно нижча, ніж у аналогів від іноземних компаній, має масу позитивних переваг:

  • Особлива технологія загартування гонгів. У якості «язиків» для мішені виступають міцні та довговічні металеві гонги, товщина яких 10 мм. Щоб отримати мішені з максимальною стійкістю до влучання пуль технологи Velmet Armor System спочатку вирізають круг потрібної форми із сталі ARM550, і лише після цього приводять виріб загартуванню за особливою технологією Триплекс, що передбачає утворення більш м'якого прошарку між пластами твердого металу. Таким чином вдається отримати виріб, стійкий до виникнення мікротріщин, здатних із часом повністю зруйнувати робочу поверхню гонгу.
  • Звуковий ефект. При влучанні кулі в сталеву ціль лунає характерний звук удару металу об метал, що дозволяє стрілку не відволікатися на перевірку влучності пострілів. У результаті, за однаковий проміжок часу бійці, що виконують вправи з використанням установки Бьянчі 6, демонструють кращий результат, ніж ті, що тренувалися з використанням картонних мішеней. Наявність звукового ефекту також полегшує завдання суддів на змаганнях зі спортивної стрільби.
  • Міцна підставка з посиленими елементами кріплення. Більшість виробників у процесі виготовлення мішеневої установки Бьянчі застосовують прості металеві труби, що з'єднуються за допомогою зварних швів. У результаті, підставка з кріпленнями для мішеней під дією серйозних динамічних навантажень може вийти з ладу раніше, ніж сталеві гонги. Мішеневі установки, придбати які можна в нашому інтернет-магазині, мають стійку підставку з якісного металу. Кріплення мішеней-гонгів здійснюється за рахунок посилених кріплень, що являють собою цілісні металеві елементи округлої форми, які зазнали фрезерної обробки.

Придбати мішеневе обладнання в Україні

Вас зацікавила можливість купівлі функціонального та довговічного мішеневого обладнання безпосередньо від виробника? Інтернет-магазин Velmet.ua те місце, де придбати сталеву мішень Бьянчі 6, мішеневі стенди, гонги можна в декілька кліків, без відриву від важливих справ.

Маєте складнощі зі здійсненням вибору? Наші консультанти допоможуть вам визначитися з переліком обладнання, що необхідно придбати для організації з нуля професійного тиру, військового полігону, страйкбольного майданчику. Ви маєте змогу придбати мішені та гонги в Україні за вигідними цінами, що утворюють відмінне співвідношення з високою якістю продукції. Для ознайомлення з повним асортиментом товарів, скористайтеся зручним функціоналом інтернет-магазину Velmet.ua!

Характеристики виробу

  • Довжина - 950 мм
  • Ширина - 1800 мм
  • Висота - 1600 мм
  • Розмір мішені -  200 мм
  • Матеріал - броньова сталь Velmet ARMOR ARM-550
  • Вага(загальна) - 110 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Рекомендовані товари
548 грн.
Переглянуті
18 164 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2