Facebook Pixel
0
TS-B-8.001.001

Мішенева установка Бьянчі "8"

24 043 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішенева установка «Бьянчі» 8х200 – професійне обладнання від українського бренду Velmet, що вирізняється підвищеною міцністю та довговічністю. Мішені для стрільби цього типу активно застосовують для оснащення закритих тирів, майданчиків для змагань зі спортивної стрільби, військових полігонів, під час проведення навчань у польових умовах. Зараз ми маємо змогу запропонувати українському споживачеві два варіанти мішеневої установки «Бьянчі» – на шість і вісім мішеней. Для доукомплектування можливо використати круглі мішені-гонги різного діаметра.

Важливі переваги мішеневої установки «Бьянчі» 8х200

Мішенева установка «Бьянчі» на 8 мішеней діаметром 200 мм, придбати яку в інтернет-магазині Velmet.ua можна в декілька кліків, користується неабиякою популярністю серед підрозділів ЗСУ, власників приватних тирів, страйкбольных майданчиків. Таке мішеневе обладнання має достатню кількість переваг, серед яких:

  • Дзвінкість. Виразний звуковий ефект удару металу об метал чітко чути зі стрілецької позиції, що позбавляє інструктора та стрільців потреби кожен раз відволікатися задля перевірки влучності пострілів.
  • Міцність. Ми виробляємо мішені-гонги із сталі ARM550 та піддаємо їх загартуванню з використанням особливої технології «Триплекс» (твердий шар – м'яка середина – твердий шар), що дозволяє уникнути ефекту мікротріщин.
  • Практичність. Стійка підставка оснащена ергономічної форми кріпленнями для мішеней. Елементи конструкції виконані з фрезерного металу, що дозволяє їм ефективно протидіяти ударним навантаженням.

Придбати мішеневе обладнання в Україні

Компанія Velmet пропонує придбати мішеневу установку «Бьянчі» в Україні з можливістю відправлення в інші країни. У Хмельницькому ви можете придбати мішеневе обладнання, тактичне спорядження, засоби бронезахисту, особисто відвідавши наш офіс. Доставка товарів в регіони здійснюється надійною транспортною компанією.

Ми встановили гранично низькі ціни на широкий асортимент товарів, що робить здійснення покупок в інтернет-магазині Velmet.ua не тільки зручним, але й вигідним. Щоб більше дізнатися про продукцію, способи оплати та варіанти доставки замовлень, знижки й спецпропозиції, скористайтеся зручним функціоналом нашого інтернет ресурсу або зручним способом налагодьте зв'язок із компетентними представниками нашої компанії. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці оптових та роздрібних покупців!

 

Характеристики Мішенної установки Бьянчі

Довжина

950 мм

Ширина

2000 мм

Висота

1200 мм

Розмір мішені

200 мм

Матеріал мішені

броньова сталь Velmet ARMOR ARM-550 - 10мм

Вага (загальна)

110 кг

Купити мішену систему Бьянчі а також багато обладнання та спорядження ви можете в нашому інтернет магазині або тел. організації.

Написати відгук

    Погано           Добре
Рекомендовані товари
548 грн.
Переглянуті
24 043 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2