Facebook Pixel
0
TS-TS-1.001.001

Мішень Техаська зірка

10 000 грн.
В наявності
Оплата частинами
Мішень Техаська зірка – устаткування для професійних тирів і військових полігонів, що дозволяє одному стрілку відточувати навички прицільної стрільби та швидкого реагування. Український виробник Velmet пропонує діючим військовослужбовцям, представникам воєнізованих підрозділів СБУ та МВС вдосконалений варіант популярного мішеневого обладнання, надійність і довговічність якого підтверджена тестами, що проводились у спеціалізованому центрі випробувань мішеневого обладнання.

Конструктивні переваги та призначення мішені

  • Висока стійкість до механічних впливів. Для виробництва язиків мішені використана загартована за особливою технологією сталь ARM550. Загартуванню піддаються вже готові до складання компоненти мішеневої установки, що дозволяє істотно поліпшити споживчі якості виробу.
  • Довговічність конструкції забезпечується за рахунок реалізації технології загартування мішеней Триплекс (твердий шар – м'яка середина – твердий шар). Таке технологічне рішення дозволяє запобігти утворенню мікротріщин на поверхні металу, що істотно скорочують термін експлуатації мішеневого обладнання.
  • Звуковий ефект при точних влучаннях. Перевагою використання мішеней-гонгів для відпрацювання прицільних пострілів є наявність характерного звукового ефекту при точних влучаннях. Звук удару металу по металу чудово чутно з позиції стрілка та глядачів.
  • Надійна підставка та «промені» для кріплення язиків виробляються з якісного металу з сучасним антикорозійним покриттям. Конструкція має гарну стійкість і підходить для інтенсивної експлуатації.
  • Зручність транспортування. Придбати мішень Техаська Зірка – практичне рішення для підрозділів, яким доволі часто доводиться брати участь у польових навчаннях. Розібрати і зібрати устаткування можна без наявності спеціальних навичок. Конструктивні елементи – язики, зірка, основа зі штоком – легко перевезти з місця на місце будь-яким транспортом.

Мішень Техаська зірка, придбати яку інтернет-магазин Velmet.ua пропонує за доступною ціною від виробника, здатна змінювати своє положення під дією сили тяжіння. При точному влучанні по язику ціль переміщається. Завдання стрілка – якнайшвидше збити всі гонги. При відпрацюванні вправи враховується як швидкість, так і кількість використаних патронів.

Придбати мішеневе обладнання в Україні

Компанія Velmet пропонує придбати недорогі мішені (в порівнянні з західними аналогами), тактичне спорядження, елементи бронезахисту, користуючись зручним функціоналом віртуального військторгу. Виникла потреба в оновленні арсеналу мішеневого обладнання тиру або військового полігону, пропонуємо скористатися зручним електронним каталогом для здійснення вибору та замовлення надійного й довговічного устаткування вітчизняного виробництва!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
10 000 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2