Facebook Pixel
0
TS-DT-8.001.001

Мішенева установка Дуельне дерево "8"

11 052 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішень Дуельне дерево, що вироблена на потужностях компанії Velmet, у початковому положенні має такий вигляд: по чотири мішені розташовуються з обох сторін стійки (кожен гонг з одного боку пофарбований помаранчевою, а з іншого – білою фарбою). Стрілецькі позиції знаходяться з обох сторін, на рівній відстані від мішені. Завдання кожного учасника дуелі – максимально швидко перемістити «язики» на сторону противника, що стає можливим при точному влученні по металевій цілі, яка здатна розвертатися на 180˚.

Переваги мішеневої установки Дуельне дерево

Дуельне дерево, придбати яке ви маєте можливість, скориставшись зручним функціоналом інтернет-магазину Velmet.ua, має такі важливі переваги:

  • Практичність. Представлена мішень ідеально підходить для відпрацювання вправи «дуельна стрільба» з дистанції 10-30 метрів. Точні влучення по цілі супроводжуються чітким звуковим та візуальним ефектом. Розбірну установку можна легко транспортувати з місця на місце.
  • Довговічність. «Язики» мішені виготовлені з сталі ARM550 та пройшли загартування за технологією Триплекс (твердий шар – м'яка середина – твердий шар), що суттєво збільшує їх термін експлуатації. Мішень для стрільби укомплектована круглими гонгами, діаметр яких становить 150 мм, а товщина – 10 мм
  • Надійність. Мішень Дуельне дерево являє собою підставку з якісного металу, до якої шляхом болтового з'єднання надійно кріпляться загартовані мішені гонги, що здатні під ударами куль повертатися на 180. Мішень відповідає українським і міжнародним стандартам якості та безпеки.

Придбати мішеневе обладнання в Україні   

Інтернет-магазин Velmet.ua пропонує придбати мішеневу установку Дуельне дерево в Хмельницькому, з можливістю доставки товару надійною транспортною компанією в регіони України. У каталозі нашого віртуального військторгу ви знайдете мішеневе обладнання, тактичний одяг та спорядження, елементи захисту від українського виробника. Вартість товарів вас приємно здивує!

Щоб прямо зараз придбати мішеневу установку, що якнайкраще відповідає вашим потребам, скористайтесь зручним функціоналом нашого інтернет-магазину та допомогою компетентних менеджерів компанії!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
11 052 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2