Facebook Pixel
0
Кронштейн для кріплення гонг мішеней броньований
TH.001.001

Кронштейн для кріплення гонг мішеней броньований

120 грн.
В наявності
Оплата частинами

Кронштейн для кріплення гонг-мішеней броньований - новинка від розробників українського бренду Velmet, яка здатна істотно спростити задачу кріплення компонентів мішеневих установок. Раніше для підвішування мішеней-гонгів використовували металеві ланцюги і щільні гумові шнури, які, на жаль, не відрізнялися високою стійкістю до механічних пошкоджень.

Броньований кронштейн для мішеней гонгів, ціна якого доступна для широкого кола споживачів, забезпечує надійну фіксацію і сам здатний протягом тривалого часу зберігати свій первинний вигляд під ударами куль, випущених з різних видів стрілецької зброї.

Переваги броньованої кріпильної конструкції

Кронштейн для мішеней, купити який ви можете в інтернет-магазині Velmet.ua, володіє такими позитивними якостями:

  •  Ергономічна форма. Вигнутий тримач надійно фіксує мішень без шкоди її рухливості.
  •  Надійність і довговічність. Кріплення виконане з якісної броньованої сталі і має високу стійкість до випадкових влучень при відпрацюванні точних пострілів по мішенях-гонг.
  •  Універсальність. У кронштейні передбачені два кріпильних отвори діаметром 18 мм і 8 мм, які сумісні з аналогічними отворами мішеней-гонгів і стійок для їх розміщення.
  •  Економічність. Купити мішенне обладнання та кронштейни для його фіксації, виготовлені з броньованої сталі, - вдале рішення для клієнтів військторгу, які бажають обладнати професійний тир або полігон надійним і довговічним устаткуванням, здатним протягом тривалого часу зберігати свої споживчі якості. Тримач з броньованої сталі за показником зносостійкості багаторазово перевершує інші використовувані для кріплення мішеней елементи.

Замовити кронштейн для кріплення мішеней в інтернет-магазині Velmet.ua

Виробництво мішеневого обладнання - одне з ключових напрямків діяльності нашої компанії. Досвідчені конструктори постійно працюють над створенням нових рішень для підвищення ефективності стрілецьких тренувань діючих військовослужбовців, представників воєнізованих підрозділів МВС і СБУ. У змістовному каталозі віртуального військторгу Velmet.ua представлений широкий асортимент мішеневого обладнання, яке відповідає міжнародним мілітарі стандартам і здатного протягом тривалого часу чудово виконувати покладені на нього функції.

Виникли питання по продукції, варіантів оплати і доставки? Зв'яжіться з менеджерами інтернет-магазину для отримання докладної консультації та допомоги у виборі мішеневого обладнання, тактичного спорядження, елементів бронезахисту та інших товарних позицій!

Характеристики:

  • Висота: 15см
  • Ширина: 3см
  • Товщина: 1см
  • Вага: 325 гр.
  • Отвори для кріплення: 1,8 см і 0,8 см.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2