• 0

Підставки (стійки) для мішеней

SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Кронштейн для кріплення гонг мішеней броньований
120 грн. 90 грн.
SALE -23%
дн.год.хв.сек.
Стенд підвісний броньований для гонг мішеней
1 218 грн. 938 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Стенд підвісний універсальний для гонг мішеней
630 грн. 473 грн.

Підставки (стійки) Velmet - призначені для кріплення мішеней для стрільби в тирах і на полігонах. Підставки розбираються для зручного транспортування. Наші підставки (стійки) для мішеней виробляються з використанням броньованих матеріалів для значного продовження строку служби або із застосуванням інших матеріалів для зниження ваги.

Підставки під мішені гонги від компанії Велмет спроектовані для інтенсивних тренувань, кріплення для мішені здатні витримати множинні попадання куль.

Купити якісні підставки під мішені від ТОВ Велмет.


Для придбання підставок, стійок а також комплектуючих та іншого обладнання для тирів вам необхідно зробити замовлення на нашому сайті - velmet.ua, або звернутися до менеджерів компанії. Можливе виготовлення за вимогами та кресленнями покупця.

Увага! Використання сталевих мішеней може бути небезпечним і необхідно дотримуватися стандартних заходів безпеки при використанні зброї, а також враховувати дистанцію розміщення мішені, для уникнення рикошетів фрагментів куль. Мінімальна дистанція використання сталевих мішеней для пістолета становить 8 метрів, для карабінів від 50.