Facebook Pixel
0
STS.008.001

Мішень металева на підставці грудна фігура №6

4 210 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішень металева Грудна фігура №6 на підставці – практичне та довговічне мішеневе обладнання від українського виробника Velmet . Такі стенди активно використовують для відпрацювання прицільних пострілів під час польових і полігонних навчань, на майданчиках для спортивної стрільби, у професійних тирах.

Важливі переваги металевої мішені Грудна фігура №6 на підставці 

  • Зручна конструкція стенду. Головною особливістю стенду до даної мішені є те, що при влучанні в саму мішень, вона падає наперед, що дозволяє уникнути спірних запитань під час тренувань зі стрільби.
  • Звуковий ефект. Використання металевих мішеней дозволяє максимально оптимізувати тренувальний процес. Вже одне те, що немає потреби постійно проводити заміну паперових цілей, дає істотну економію часу. Ще одним великим плюсом можна вважати звуковий ефект удару металу по металу, що можна почути при точному попаданні по цілі. Розрізнити його легко навіть у випадку коли позиція стрілка та інструктора знаходяться на значній відстані від мішеней.
  • Технологія гарту «Триплекс». На відміну від інших виробників мішеневого обладнання, ми спочатку вирізаємо фігуру зі сталі ARM550, і тільки після цього віддаємо її на загартування. Нашим технологам вдалося значно покращити показники міцності та довговічності мішеней за рахунок застосування унікальної технології загартовування – триплекс (твердий шар – м'який шар – твердий шар).

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Лінійні розміри стенду (В/Ш/Т, см —  63 х 63 х 20)
  • Товщина - 10 мм
  • Матеріал - броньована сталь Velmet ARMOR ARM-550
  • Вага - до 34 кг

 

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2