Facebook Pixel
0
STS.002.001

Мішень "Заручник" M

3 539 грн.
В наявності
Оплата частинами

При виконанні тактичних і бойових завдань бійцям сил спеціального призначення, представникам воєнізованих підрозділів МВС і СБУ, охоронних фірм доволі часто доводиться звільняти заручників, яких зловмисники можуть використовувати в якості «живого щита». Від того наскільки швидкою буде реакція та точність пострілу, залежить життя іншої людини, що покладає на стрілка велику відповідальність.

Мішень Заручник M – мішеневе обладнання, що дозволяє отримати практичні навички службової та захисної стрільби. Використання мішеней цього типу має велику актуальність при моделюванні ситуацій, коли умовний противник частково закритий перешкодою. Український виробник VelmetArmorSystem пропонує власний варіант мішені Заручник, ціна якої значно нижча тієї, що встановлена на вироби зарубіжних брендів, а якість відповідає високим міжнародним стандартам.

Конструктивні переваги мішені Заручник

  • Довговічність конструкції та стійкість в умовах інтенсивної експлуатації. Для виготовлення язиків мішені використовується сталь ARM550, що має гідні споживчі якості, поліпшитиякі дозволяє застосування особливої технології загартування Триплекс (твердий шар – м'яка середина – твердий шар). Таке технологічне рішення запобігає розтріскуванню зовнішнього шару металу, що значно подовжує термін експлуатації обладнання.
  • Наявність звукового ефекту та зручний механізм регулювання язиків мішені Заручник, недорого придбати яку можна в інтернет-магазині Velmet.ua, дозволяє оптимізувати процес підготовки бійців, максимально ефективно використати час, що відведений на напрацювання практичних навичок стрільби.
  • Надійна підставка. Мішеневе обладнання від виробника VelmetArmorSystem може транспортуватися як в готовому до експлуатації, так і в розібраному вигляді. В комплект поставки входить підставка з якісного металу та кріпильні метизи, що необхідні для фіксації функціональних елементів та язиків мішеней.

Купити мішені у віртуальному військторзі Velmet.ua

Бажаєте придбати надійне мішеневе обладнання, гідної якості тактичне спорядження, рюкзаки та сумки, елементи бронезахисту за доступними, економічно обґрунтованими цінами? Пропонуємо скористатися вигідною пропозицією від українського виробника, якість продукції якого не викликає сумнівів у експертів галузі та діючих військовослужбовців!

Придбати мішень Заручник в інтернет-магазині Velmet.ua – вдале рішення для економії часу та коштів! Щоб ознайомитися з повним асортиментом мішеневого обладнання, скористайтеся функціоналом зручного електронного каталогу та допомогою компетентних менеджерів компанії!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
3 539 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2