• 0
STS.006.001

Мішень гонг Сурок

1 326 грн.
В наявності

schema_mishen_gong_surok_reaktivnayaМішень-гонг Сурок - новинка в асортименті мішеневого обладнання українського бренду Velmet. Придбати металеву мета для оснащення полігонів, професійних тирів, виїзних польових стрільбищ, страйкбольних майданчиків в нашому інтернет-магазині ви можете за вигідною, економічно обгрунтовану ціну. Гонг виконаний у формі силуету бабака в натуральну величину з основою- «неваляшки», дозволяє підвищити ефективність відпрацювання прицільних пострілів з нарізної та гладкоствольної зброї.

Переваги сталевої мішені-гонга Сурок

  • Унікальна технологія гарту «Триплекс» (твердий шар-м'яка середина-твердий шар). Для виготовлення мішеней-гонгів застосовується сталь ARM550, загартуванню піддається вже готовий виріб, що дозволяє підвищити його стійкість до механічних і фізичних дій. Мішень покрита якісним забарвлюючим складом яскравого оранжевого відтінку, який забезпечує додатковий захист від зовнішніх впливів і робить фігурку більш помітною з дальньої відстані.
  • Чіткий звуковий ефект. При точних влучань куль по мішені можна чітко почути звук удару металу по металу, що дозволяє не відволікатися на перевірку результативності пострілів.
  • Оригінальна і функціональна конструкція. Мішені-гонги для стрільби представленої моделі виконані у вигляді фігурки бабака на рухомий підставці. Під час точного попадання сурок нахиляється і потім самостійно повертається в початкове положення. У нижній частині передбачені два кріпильних отвори.

Купити мішеневе обладнання в військторзі Velmet.ua

Мішеневе обладнання від вітчизняного виробника Velmet відрізняється високою якістю виконання і відповідає чинним мілітарі стандартам. Конструктори бренду активно працюють над вдосконаленням вже наявних і створенням нових ефективних мішеней-гонгів, мішеневих установок і стендів, оптимально відповідають запитам цільової аудиторії.

Щоб купити мішеневе обладнання для полігонів, професійних тирів, польових стрільбищ прямо зараз, скористайтеся функціоналом зручного електронного каталогу. У нашому віртуальному військторзі ви можете замовити товари оптом і в роздріб, з оперативною доставкою в регіони України!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
1 326 грн.