Facebook Pixel
0
STS.006.001

Мішень гонг Сурок

1 326 грн.
В наявності
Оплата частинами

schema_mishen_gong_surok_reaktivnayaМішень-гонг Сурок - новинка в асортименті мішеневого обладнання українського бренду Velmet. Придбати металеву мета для оснащення полігонів, професійних тирів, виїзних польових стрільбищ, страйкбольних майданчиків в нашому інтернет-магазині ви можете за вигідною, економічно обгрунтовану ціну. Гонг виконаний у формі силуету бабака в натуральну величину з основою- «неваляшки», дозволяє підвищити ефективність відпрацювання прицільних пострілів з нарізної та гладкоствольної зброї.

Переваги сталевої мішені-гонга Сурок

  • Унікальна технологія гарту «Триплекс» (твердий шар-м'яка середина-твердий шар). Для виготовлення мішеней-гонгів застосовується сталь ARM550, загартуванню піддається вже готовий виріб, що дозволяє підвищити його стійкість до механічних і фізичних дій. Мішень покрита якісним забарвлюючим складом яскравого оранжевого відтінку, який забезпечує додатковий захист від зовнішніх впливів і робить фігурку більш помітною з дальньої відстані.
  • Чіткий звуковий ефект. При точних влучань куль по мішені можна чітко почути звук удару металу по металу, що дозволяє не відволікатися на перевірку результативності пострілів.
  • Оригінальна і функціональна конструкція. Мішені-гонги для стрільби представленої моделі виконані у вигляді фігурки бабака на рухомий підставці. Під час точного попадання сурок нахиляється і потім самостійно повертається в початкове положення. У нижній частині передбачені два кріпильних отвори.

 

 

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Лінійні розміри стенду (В/Ш/Т, мм —  300 х 270 х 380)
  • Товщина - 10 мм
  • Матеріал - броньована сталь Velmet ARMOR ARM-550
  • Вага - до 34 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
1 326 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2