Facebook Pixel
0
STS.013.001

Мішень металева Грудна фігура №6

4 555 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішень металева Грудна фігура №6 – практичне та довговічне мішеневе обладнання від українського виробника Velmet . Такі стенди активно використовують для відпрацювання прицільних пострілів під час польових і полігонних навчань, на майданчиках для спортивної стрільби, у професійних тирах.

Важливі переваги металевої мішені Грудна фігура №6

Мішеневе обладнання, придбати яке оптом та у роздріб можна в інтернет-магазині Velmet.ua, вирізняється підвищеною міцністю та довговічністю. Ми розуміємо яку важливу роль у підготовці військовослужбовців має наявність сучасного обладнання для тренування влучності стрільби з різних видів зброї, тому встановили демократичні ціни на широкий асортимент товарів. На користь покупки мішені для стрільби Грудна фігура №6 від прогресивного українського бренду можна привести наступні твердження:

  • Звуковий ефект. Використання металевих мішеней дозволяє максимально оптимізувати тренувальний процес. Вже одне те, що немає потреби постійно проводити заміну паперових цілей, дає істотну економію часу. Ще одним великим плюсом можна вважати звуковий ефект удару металу по металу, що можна почути при точному попаданні по цілі. Розрізнити його легко навіть у випадку коли позиція стрілка та інструктора знаходяться на значній відстані від мішеней.
  • Технологія гарту «Триплекс». На відміну від інших виробників мішеневого обладнання, ми спочатку вирізаємо фігуру зі сталі ARM550, і тільки після цього віддаємо її на загартування. Нашим технологам вдалося значно покращити показники міцності та довговічності мішеней за рахунок застосування унікальної технології загартовування – триплекс (твердий шар – м'який шар – твердий шар).
  • Зручна підставка. Мішень металева Грудна Фігура, придбати яку в нашому віртуальному військторзі можна швидко та доступно, має досить стійку конструкцію. До комплекту поставки входить безпосередньо мішень та ергономічної форми підставка. Елементи кріпляться між собою за рахунок практичного болтового з'єднання.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
4 555 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2