Facebook Pixel
0
STS.014.001

Мішень сталева Головна фігура №5а 230*300 на стенді

2 739 грн.
В наявності
Оплата частинами

 Практична та довговічна мішень сталева Головний фігура №5а 230*300 – мішеневе обладнання, що допоможе істотно поліпшити результативність тренувань особового складу з використанням стрілецької зброї різних модифікацій.

Компанія Velmet пропонує широкий асортимент мішеней-гонгів, мішеневих стендів та установок для реалізації різних технік прицільної стрільби із ближньої та дальньої відстані. Незважаючи на молодість бренду, наша продукція відмінно зарекомендувала себе на українському ринку та продовжує отримувати виключно позитивні оцінки від кадрових військових, учасників добровольчих батальйонів, представників стрілецьких видів спорту та власників тирів.

Основні переваги мішені сталевої Головна фігура №5а 230*300

Висока популярність сталевих мішеней для стрільби від українського виробника пояснюється їх чисельними позитивними характеристиками, серед яких:

  • Підвищена міцність та довговічність, якої вдалося досягти завдяки особливій технології гартування «Триплекс» (твердий шар – м'яка середина – твердий шар). На загартування ми відправляємо вже готові елементи, вирізані зі сталі ARM550, а не цілий лист металу, чим нерідко «грішать» виробники, намагаючись знизити виробничі витрати для отримання максимального прибутку.
  • Практичність і функціональність. Мішень Головна фігура, яку можна придбати в нашому інтернет-магазині, являє собою розбірну конструкцію. Така особливість забезпечує зручність транспортування обладнання із місця на місце. Компоненти скріплені між собою за допомогою надійних болтових з'єднань. Мішеневий стенд можна використовувати для відпрацьовування прицільних пострілів із далекої та близької відстані. Щоб уникнути рикошету, слід встановити мішень під потрібним кутом, для чого в конструкції передбачені спеціальні підпружинні тримачі й металева рама.
  • Надійна конструкція опори. В комплект поставки входить мішень Головна фігура та підставка, шток якої виготовлений із профільної труби. Конструкція вирізняється підвищеною стійкістю та здатна якнайдовше зберігати своє положення під прицільним вогнем, що ведеться із різних видів зброї.

Придбати мішеневе обладнання в Україні

Сучасне мішеневе обладнання – те, без чого важко уявити професійний тир або тренувальну базу з підготовки стрільців. На перший погляд, придбання металевих мішеней може здатися невиправданою тратою, адже їх вартість значно вища, ніж у цілей з картону. Але, як показує практика, такий фінансовий вклад швидко окупається під час тренувального процесу. Якщо мішені з паперу приходять в непридатний до подальшого використання стан вже після кількох пострілів, то сталева конструкція призначена для багаторазового застосування та проведення інтенсивних тренувань при будь-яких погодних умовах.

Компанія Velmet Armor System пропонує придбати мішені металеві в Україні за доступними, економічно обґрунтованими цінами від виробника. Також в каталозі інтернет-магазину Velmet.ua представлений широкий асортимент бронежилетів, тактичної одягу та спорядження, що здатні задовольнити запитам найбільш вимогливих споживачів. Щоб детальніше дізнатися про можливість та умови доставки товарів в ваш регіон, зв'яжіться із компетентним менеджером компанії!

Характеристики мішені гонга

Ширина

500 мм

Висота

1650 мм

Товщина мішені

10 мм

Розмір мішені (без врахування опори)

230 х 300 мм

Матеріал

броньова сталь Velmet ARMOR ARM-550 - 10 мм

Вага

до 20 кг

  

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2