Facebook Pixel
0
STS.012.001

Мішень класичний поппер S03 10 мм

4 010 грн.
В наявності
Оплата частинами

schema_mishen_gong_popper_klassicheskiy Мішень Класичний Поппер S03 – традиційне мішеневе обладнання, що активно використовується для оснащення професійних тирів, військових полігонів, майданчиків для проведення тренувань та змагань зі спортивної стрільби.

Компанія Velmet Armor System пропонує придбати розбірну конструкцію, яку легко транспортувати з місця на місце. Мішень для стрільби Класичний Поппер від прогресивного українського бренду здатна зайняти гідне місце в арсеналі вашого мішеневого обладнання!

Основні переваги мішені Класичний Поппер 10 мм

Сталева мішень Класичний Поппер, придбати яку в інтернет-магазині Velmet.ua можна швидко та не дорого, ідеально підходить для відпрацювання точності пострілів із пістолетів, карабінів, снайперських гвинтівок різних модифікацій. На тлі інших представлених на українському ринку мішеней продукцію Velmet Armor System виділяє:

  • Практичність. Мішеневе обладнання з металу дозволяє по максимуму використовувати час, що відведений на тренування, оскільки немає потреби постійно змінювати паперові мішені, які стають непридатними для подальшого використання вже після кількох пострілів. При точному влучанні кулі у металеву ціль гарно чути характерний звук удару металу по металу.
  • Довговічність. Підчас створення мішеней ми використовуємо якісну сталь ARM550, що проходить загартування за технологією «Триплекс». Причому обробляється безпосередньо мішень, а не лист металу, що дозволяє досягти ефекту більш м'якого металу під твердою оболонкою.
  • Зручна підставка. Мішень Класичний Поппер поставляється у комплекті з ергономічної форми підставкою. Надійні шарнірні з'єднання дозволяють якісно закріпити мішень. Демпферна гума захищає обладнання від небажаних пошкоджень та поглинає звук зіткнення мішені з металевими елементами підставки.

Придбати мішеневе обладнання в Україні

Виробничі цехи компанії Velmet Armor System знаходяться в місті Хмельницький, але мішені, тактичне спорядження, елементи захисту можна придбати з доставкою у будь-який регіон країни. Наші майстри відповідально підходять до виконання замовлень. Наявність у цехах сучасного обладнання дозволяє їм оперативно виробляти великі партії товарів.

Щоб придбати сталеві мішені в Україні вам достатньо скористатися функціоналом сайту, або ж зв'язатися зручним для вас способом із представниками компанії. Ми впевнені, що вдале поєднання ціни та якості наших товарів викликатиме в вас тільки приємне здивування!

Характеристики мішені Поппер Класичний S03

Довжина

850 мм

Ширина

300 мм

Товщина мішені

10мм

Матеріал

броньова сталь Velmet ARMOR ARM-550 - 10мм

Вага

до 30 кг

 

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
4 010 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2